Відповідально поставтесь до дизайну ресторану, і це суттєво збільшить Вашу виручку

Чим один ресторан відрізняється від іншого? Кухнею? Не лише нею! Важливою оригінальною рисою закладу, шансом виділитися з-поміж десятків конкурентів є оформлення інтер’єру, створення його особливої концепції. І без грамотного дизайну ресторану тут аж ніяк не обійтися. Саме йому завдячує цей заклад особливою атмосферністю та активними продажами.

Ви не задумувались, чому в деяких ресторанах так добре та затишно, що не хочеться звідти йти: там вам хочеться капітулювати перед унікальною аурою та не зважати на тверезий голос розуму. А є місця, де все оформлено пафосно, а там почуваєшся явно не в своїй тарілці. І відвідувач керуючись своїми емоціями намагається якомога швидше покинути цей заклад. Й більше ніколи сюди не прийде. АК Конструктив хоче поділитися з вами рецептом вдалого дизайну ресторану.

З чого починається розробка дизайну ресторану?

Як і багато що в нашому житті проект починається з мрії. А потім ми намагаємось втілити її в реальність – формулюємо та розробляємо концепцію мрії. У випадку з рестораном, розробка концепції буде включати в себе:
1) Визначення кулінарного та тематичного спрямування майбутнього закладу;
2) Його загальну кольорову гаму;
3) Розташування основних ресторанних зон – кухні, бару, залу чи залів, туалету, відкритого літнього майданчика чи веранди.

Лише вирішивши ці питання, можна починати накидувати попередні ескізи. Важливо пам’ятати, що поки не готовий дизайн-проект, жодних фундаментів краще не заливати й не ламати перегородок. Спочатку все потрібно розрахувати і проміряти – здійснити технологічне проектування приміщення у вигляді чітких та конкретних креслень, які враховують виробничу логістику ресторану.

Від чого залежить вартість дизайну ресторану?

Два головних фактори впливають на ціну проекту.
– Розмір приміщення, охоплений дизайном;
– Складність інтер’єру – його насиченість деталями та особливостями.
Дизайн-проект ресторанів має багато специфічних ознак та сильно відрізняється від магазинних та офісних. Він переслідує одразу кулька цілей та завдань. Крім забезпечення зручності відвідувачів та персоналу, інтер’єр ресторану повинен бути атмосферним та працювати на збільшення продаж закладу.

Ресторан починається з вивіски

Насправді, ресторан починається не лише з вивіски, а ще й з фасаду споруди, в якій розташований. Якщо будинок красивий та історичний, то метою дизайн-проекту є підкреслення вже існуючої краси. Точкова підсвітка тут сильно допомагає – вишукані віконні отвори та виступаючі архітектурні елементи. До речі, спеціалісти радять використовувати напрям підсвітки – зверху вниз. Якщо ж з архітектурою споруди не пощастило, а так частіше за все й буває в сучасних реаліях, то потрібну конструкцію фасаду дизайнер проектує штучно. Це може бути геометрична фігура – куб, трикутник. Також потрібно дотримуватись головної вимоги до вивіски – вона повинна легко читатися й бути впізнаваною. Мета – встигнути її вхопити оком, коли їдеш на авто. Часовий регламент в цьому випадку дуже жорсткий – на прочитання назви закладу – не більше секунди. Тому ніяких закарлючок та химерних шрифтів, які можуть завадити прочитанню.

Правило дверної ручки

Ручка – це перший матеріальний елемент, з яким вступає в контакт відвідувач закладу. І підсвідомо, він сканує з неї інформацію про місце, в яке попадає. Якщо ручка зі звичайного білого пластику, невиразна та стандартна, отже, заклад такий же – сірий та дешевий. Якщо ручка незвичної форми, кольору, з особливою текстурою, приємна руці, то відвідувач це обов’язково помітить та зафіксує в своїй уяві, і ресторан отримає додатковий бонус в його очах. Звичайно, дешева без витребеньок ручка не завадить закладу стати фінансово успішним, а ось видатним – однозначно може.

Секрет відкритих дверей

Відчинені двері ресторану – наочне свідчення того, що заклад відкритий та мовби запрошує зайти в нього. Якщо ж вони не прозорі та глухі, й ще щільно зачинені, то потенційний клієнт, швидше за все не захоче перевіряти, чи працює цей заклад. Його стримають психологічні фактори невідомості та небажання бути єдиним і першим гостем, особливо, якщо ймовірний клієнт незнайомий з закладом та жодного разу до цього не був тут. Отже, найкращий вибір для ресторанних дверей – прозорість. Вони мають ефект відкритості, знімають психологічні бар’єри, та манять теплою і затишною залою. І ось, клієнт вже подумки всередині. А згодом й не лише подумки.

Нехай буде світло!

Правильне освітлення ресторанної зали дуже важливе. Це і її зонування й атмосферність водночас. Є кілька світлових прийомів, які вміло використовують дизайнери в своїх ресторанних проектах:
1) Світло має бути теплим, домашнім. Жодних холодних неонів, металічних білих блисків;
2) При високій стелі – вище трьох метрів – світло розподіляється по стінах: зверху вниз чи шляхом підсвітки настінних панелей інтер’єру, з допомогою бра, підвісних світильників;
3) При низькій стелі, коли її потрібно ілюзорно підняти, використовують світлодіодну стрічку, яку пускають по периметру стелі;
4) Барна стійка вимагає яскравої підсвітки, так щоб вміст її вітрин та фасад стійки кидалися в очі і добре проглядалися;
5) Лінія роздачі, салат-бар також вимагають світлового акценту, до того ж, спущеного зверху зі стелі;
6) Підвісні абажури над центрами столиків відвідувачів створюють особливий затишок, відчуття усамітнення та психологічного комфорту;
7) Світлодіодні світильники вигідні не лише в економічному плані, але й допомагають, при створенні дизайн-проекту не переборщити зі світлом;
8) Світло не повинне бити та спрямовуватись в обличчя клієнтам. Це не всі секрети інтер’єру, який продає. Але про інші важливі нюанси дизайну ресторану ми розповімо наступного разу.

Більше цікавого чтива знайдете тут

А якщо Ви хочете зробити дизайн інтер’єрів чи проект будинку у Львові, чи в будь-якому куточку України, ми можемо Вам з цим допомогти.