11 простих способів оновити інтер’єр

Знайомимо Вас з кількома прийомами, які допоможуть змінити Вашу квартиру без суттєвих затрат.

1. Позбутися важких штор.

Набридли душні та важкі портьєри? Замініть їх на римську штору з якогось легкого світлого матеріалу, який вільно пропускає сонячні промені. Тоді кімната одразу стане світлішою та просторішою. Крім того, якщо у Вас еркер чи красиві рами, ви зможете їх відкрити та акцентувати. За щільною шторою їх важко розгледіти. Тканина з незвичною фактурою буде дивитися більш виразно. Вибираючи принт, подумайте, як він буде поєднуватися з оббивкою меблів.

2. Повісити в кухні нову люстру з міді.

Яскравою деталлю, яка змусить по-новому глянути на вже звичний інтер’єр може стати нова люстра. Є зміст звернути увагу на сучасні моделі з міді – цей метал зараз дуже популярний.

3. Нехай одна стіна в передпокої буде акцентною.

Хол – це часто дуже темне та тісне приміщення. Врятувати ситуацію Вам допоможуть шпалери з якимось ефектним орнаментом, якими пропонується заклеїти одну зі стін. Абстрактний геометричний малюнок одразу прикує до себе увагу і , якщо це необхідно, допоможе візуально розширити вузьку кімнату.

4. Повісити на стіні відкриту полицю для посуду.

Більшість людей зберігає посуд в глухих сервантах чи кухонних шафах. Але улюблені тарілки і горнятка, якими ви користуєтеся щодня, можна виставити у відкритій вітрині чи на полиці. В ящиках звільниться багато місця для великих мисок та каструль.

5. Візуально підніміть низьку стелю, пофарбувавши її.

В приміщеннях з низькими стелями можна пофарбувати стіни в кілька кольорів: внизу можете зробити смужку найтемнішого, насиченого відтінку, вище – використайте світліший тон, ще вище, ближче до стелі – найсвітліший. Цей фокус допоможе візуально підняти стелю. Можна змінити тактику та використати плавний кольоровий перехід: від темного до світлого.

6. Поставити в спальні велике дзеркало.

Не забувайте про переваги дзеркал. У спальні не буде зайвим підлогове дзеркало в красивій масивній рамі. Достатньо просто притулити його до стіни. Зорієнтуйте його таким чином, щоб воно відбивало природне світло, яке ллється з вікна, і підсвічувало темні кутки кімнати.

7. Пофарбувати стіни в тон стелі.

У невеликих кімнатах нестандартної конфігурації – наприклад, в спальні під скосом покрівлі, рекомендується пофарбувати стіни під колір стелі. Цей прийом додасть повітря, і нависаючі об’єкти не будуть турбувати та пригнічувати.

8. Використовувати плитку з ефектним орнаментом.

З допомогою керамічної плитки легко перетворити будь-який простір. Контрастний графічний принт сприятиме тому, що приміщення видаватиметься ширшим. Варіант для найбільш сміливих – облицювати плиткою з одним і тим же малюнком стіни і підлогу. Таким чином вийде оригінальний ефект кокону. Це рішення підійде як для сучасної ванної кімнати, так і для кухні. Якщо ж Ви наразі не готові до таких експериментів, почніть з того, що просто обновіть підлогову плитку в ванній. Можете не сумніватися: інтер’єр зміниться до невпізнання.

9. Поставити на кухні світлий сервант.

Компактна шафа для посуду з вибіленого дерева чи пофарбована білою фарбою може замінити ряди старих набридлих кухонних ящиків. Нижні полиці можуть бути закритими – для зберігання великого посуду та господарських речей, а верхні – відкритими, для кулінарних книг, фарфору і сувенірів.

10. Перефарбувати стіни в насичений і глибокий колір.

Коли в кімнаті достатньо природного світла, не бійтеся фарбувати стіни в яскраві, насичені кольори. Це легкий спосіб надати інтер’єру характеру та виразності. Наприклад, якщо ваші вікна дивляться на парк чи виходять в сад, то вибирайте глибокий зелений відтінок. В якості контрастного кольору підійде яскраво-жовтий, який можна доповнити ефектними плямами.

11. Якщо вагаєтесь і не знаєте, з чого почати, просто переклейте шпалери.

Зверніть увагу на комбінацію: шпалери+дерев’яні панелі. Палітру можна вибрати в актуальній рожевій гамі: відтінку кварцу, пудри чи кольору рум’янцю. Також добре зайде сірий.

Більше цікавого чтива знайдете тут

А якщо Ви хочете зробити дизайн інтер’єрів чи проект будинку у Львові, чи в будь-якому куточку України, ми можемо Вам з цим допомогти.