Тайбей-101: безпека на першому місці

Хмарочос Тайбей-101 будувався вже три з половиною роки, коли терористи атакували Всесвітній Торговий центр. Проектувальникам довелося переглянути концепцію безпеки споруди. Хмарочос забезпечили такою кількістю вогнегасників, що їхнім вмістом можна було заповнити два з половиною олімпійських басейни.

Французький фараон

Нещодавно у Франції суд постановив знести хатинку вартістю 57 мільйонів євро. Власнику нерухомості Патріку Дітеру дали півтора року, щоб знести помістя в стилі Ренесанс, яке розташоване на Французькій Рив’єрі. На даний момент воно займає площу в 3000 квадратів.

Колись це був скромний заміський будинок площею 200 квадратів, який, після реконструкції Дітера, перетворився на розкішний палац. На його території розташовані: басейн, гелікоптерний майданчик і дорога довжиною в 600 метрів – всі ці покращення, як встановив суд, були збудовані в лісистій природоохоронній місцевості. Дітеру вже виписали штраф в 450 тисяч євро. Також йому світить ще один в розмірі 500 євро за кожен день, який перевищуватиме 18-місячний термін, котрий дали судді для ліквідації незаконної забудови.

Державний обвинувачувач П’єр-Жан Горі назвав віллу Дітера «проектом фараона та маренням хворої людини, яка абсолютно проігнорувала правила безпеки та охорони навколишнього середовища. Але це не дивно для людини, яка заради грошей готова піти все». Зі свого боку «французький фараон» сказав, що готовий знести всі споруди, які були збудовані без дозволу, та визнав, що допустив деякі помилки. Неприємності для Дітера почалися після того як сусідка подала на нього скаргу, в якій вона нарікала, що Патрік здає помістя в оренду для зйомок фільмів та весілля практично «задарма», за якихось 50 тисяч євро за вечір.

Панамський штопор

F&F Tower в Панамі – один з найоригінальніших хмарочосів світу. Цей 242-метровий штопор складається з 52 поверхів та робить поворот на 360 градусів по мірі свого підйому.

Джинджер і Фред танцюють у Празі

Однією з візитівок Праги є так званий Танцюючий дім. Його часто жартома називають «Джинджер і Фред» на честь знаменитої пари танцюристів Джинджер Роджерс та Фред Астер. Одна з двох циліндричних частин, та, що розширюється догори, символізує чоловічу фігуру (Фред), а друга частина споруди візуально нагадує жіночу фігур з тонкою талією і спідницею, яка розвівається в танці (Джинджер).

Більше цікавого чтива знайдете тут

А якщо Ви хочете зробити дизайн інтер’єрів чи проект будинку у Львові, чи в будь-якому куточку України, ми можемо Вам з цим допомогти.