Про компанію

Уже десять років наша компанія надає комплексні архітектурно-будівельні та дизайнерські послуги. Враховуючи індивідуальні потреби кожного Клієнта, наші спеціалісти створюють функціональні архітектурні та дизайнерські проекти житла, об’єктів бізнесу, офісів, індивідуальних будинків, розважальних закладів тощо, а кваліфіковані бригади майстрів та будівельників успішно втілюють їх  в життя.
ТзОВ «Архітектурна компанія «Конструктив» неодноразово брала участь та перемагала у престижних міжнародних та всеукраїнських архітектурних конкурсах. Нами розроблено та успішно втілено у життя десятки різноманітних проектів різного рівня складності.
Щороку наші спеціалісти відвідують різноманітні виставки та семінари на яких безупинно підвищують свою кваліфікацію і знайомляться з найновішими тенденціями сучасного дизайну та архітектури. У нашій команді лише найкращі спеціалісти-архітектори та дизайнери – справжні фахівці та майстри своєї справи.
Ми уважно слідкуємо за всіма тенденціями архітектурної та дизайнерської моди і максимально використовуємо їх у наших проектах.
В нашій роботі ми якнайширше стараємось використовувати найновітніші та найпрогресивніші матеріали, які не лише є екологічно чистими, а й дозволяють нашим замовникам заощаджувати як в процесі будівництва чи оздоблення, так і в процесі експлуатації.
Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом намагаючись максимально повно втілити в життя його задуми та побажання.
Наші проекти, перш за все, орієнтовані на зручність та ергономічність а також на те, аби максимально повно відкрити внутрішній світ замовника. І зробити уе саме так, щоб перебування у спроектованому нами будинку чи інтер’єрі дарувало йому не лише комфорт а й відчуття задоволення, затишку та спокою.
Наша робота включає у себе всі класичні етапи проектування та дизайну – від роботи з замовником до виконання готового робочого проекту.
Неповторний авторський стиль, високий професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, адекватні ціни, – ось те що дозволяє нам з упевненістю сказати – Ви будете задоволені співпрацею з нами!