Дизайн-проект двоповерхової квартири у передмісті м. Львова

Дизайн-проект двоповерхової квартири

Дизайн-проект двоповерхової квартири – це ще один цікавий проект від наших дизайнерів. На цей раз – це двоповерхова чотирьохкімнатна квартира у передмісті м. Львова. Наші замовники – молода сім’я з трьох чоловік – веселі та життєрадісні, суспільно активні люди, отже і побажання у них до дизайну були цілком відповідні – багато простору та світла. В той же час люди вони доволі прагматичні ,  тож кольорову гамму обрали спокійну і врівноважену, без різких кольорових переходів .

У нашому проекті переважає функціональний підхід. На першому поверсі розташовано спальню господарів, кухню, велику вітальню а також санвузол з ванною. Площу кімнат збільшено за рахунок лоджій. В дизайні переважають відтінки сірого та світло-синього кольорів.  Геометричні орнаменти використані в дизайні підкреслюють функціональність та практичність інтер’єру.

На другому поверсі розташовано дитячу, робочі місця для господарів, ще один санвузол – на цей раз з душовою, велика пральна кімната, і ще одна спальня. Кольорова гамма витримана в аналогії з гаммою першого поверху. Цікавим акцентом дитячої є використання шпалер по яких можна малювати.

Загалом дизайн вийшов цілком у дусі часу і цілком відповідним побажанням замовників.

Ще один проект сучасного інтер’єру квартири від наших дизайнерів- можна переглянути тут.

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 152 м.кв
  • Площа дизайну: 142,2 м.кв
  • Кількість житлових кімнат: 4
  • Кількість санвузлів: 2
  • Рік: 2018