Дизайн двоповерхового будинку в с. Конопниця, Львівської обл.

Дизайн двоповерхового будинку в с. Конопниця, Львівської обл.

Дизайн двоповерхового будинку ми розпочали із вибору найбільш вдалих кольорів. Основними було обрано сірий, білий та контрастний чорний. . У поєднанні ці три кольори створюють дивовижний ефект природності, волі та спокою, що насправді ідеально підходить для молодої сім’ї з дітьми.
Відкритий простір вітальні непомітно перепливає у зручну відкриту кухню з відокремленою візуально невеликою їдальнею з якої відкривається прекрасний вид на оточуючу природу.

Камін розташований на протилежній стороні кімнати віє затишком та домашнім теплом у пасмурні й ненастні дні осінніми та зимовими вечорами .

Розробляючи цей дизайн двоповерхового будинку ми максимально постаралися зберегти природнє світло всюди де це можливо, проте, дозволили собі відкорегувати його інтенсивність там, де це було необхідно.

Спальня господарів мінімалістична з великим панорамним ошкленням що забезпечує максимум світла і відчуття простору. Цікавим вийшло ефектне дерев’яне обрамлення позаду ліжка, яке робить теплішими сірі стіни, пом’якшує фон і створює справді нестандартну атмосферу.

Широко в дизайні ми використали також різноманітні графічні елементи, що додають геометричної елегантності інтер’єру та освіжають його.

Окремої уваги заслуговує дитяча кімната. Виконана теж в дещо мінімалістичному стилі вона, тим не менше, не втратила своєї затишності та просто виграє нотками веселощів та сміху.

Ще кілька цікавих проектів особняків від нас Ви можете побачити тут

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: м.кв
  • Площа дизайну: м.кв
  • Кількість житлових кімнат:
  • Кількість санвузлів:
  • Рік: 2017