Дизайн дитячого центру Місто професій у Львові

Дизайн дитячого центру Місто професій у Львові

Розробляючи дизайн дитячого центру, ми керувалися тим, що це cвоєрідне місто професій, де діти можуть відчути себе дорослими. Тут вони можуть влаштуватися на роботу. Спершу їм потрібно буде зробити непростий вибір, ким же вони хочуть працювати? А вибрати є з чого. В Місті Професій можна стати поліцейськими, лікарями, пожежниками, офіціантами, лаборантами, будівельниками, автомайстрами, продавцями, фермерами, банкірами і навіть вчителями. За свою роботу діти отримують зарплатню, а якщо ж грошей катма, то можна взяти кредит в банку (також їм пояснять, що позичені гроші згодом доведеться віддати). Коли ж малюки вчинятимуть правопорушення, то на них чекатимуть громадські роботи. Мета проекту полягає в тому, щоб дати їм можливість проявити себе в різних галузях, отримавши максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти та відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

Головні фішки Міста професій

Також ми розробили приміщення, в яких малюки можуть відсвяткувати урочисті події: кімната маленьких принцес (дівчата), піратів (хлопці), Оскар (дівчата+хлопці). АК Конструктив, звичайно ж, не міг забути й про дорослих. Вони також можуть чудово провести час в окремій кімнаті. Але все в Місті Професій крутиться навколо дітей. Тут маленькі пожежники поспішають на виклик, поліцейські патрулюють, медсестри мчать на швидкій допомозі до хворого, акушерки приймають пологи, на кожній ігровій станції кипить робота.

Діти матимуть змогу познайомитись наживо з тією чи іншою професією, адже робота наближена до реальних умов це зовсім не те, що спостерігати за діями поліцейських чи лікарів в Інтернеті. Це не лише корисно, але й пізнавально. Ще одним з плюсів даного проекту є те, що малюки можуть одночасно спробувати себе в кількох різних професіях.
Можливо, багато хто з дітей саме тут визначиться зі своїм майбутнім.

Важливо, що малюки в Місті Професій зможуть зрозуміти та відчути на собі економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства. Якщо Ви не знаєте, куди піти у Львові з дітьми, де замовити дитячий день народження – приходьте в Місто Професій. Дітям стовідсотково сподобається воно. Тут кожен зможе вибрати собі роботу, яка припаде йому до смаку, а тому відповідно – цікаво проведе час.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Архітектурна компанія Конструктив ТОВ Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут

Технічні характеристики:

  • Площа: ~1000 м. кв.