Дизайн інтер’єру квартири в стилі скандинавський мінімалізм

Дизайн інтер’єру квартири в стилі скандинавський мінімалізм.

Наш черговий проект – дизайн інтер’єру квартири в стилі скандинавський мінімалізм. Скандинавський мінімалізм – дуже цікавий напрям. Зараз він є одним з найпопулярніших в оформленні інтер’єрів. Світлі тони і простота, комфортабельність та багатофункціональність, простір та зближення з природою щоразу більше притягують власників квартир та будинків.

Мінімалізм в інтер’єрі характеризується:

1. Чіткими геометричними формами;
2. Стриманою кольоровою гамою;
3. Простотою натуральних матеріалів;
4. Великими вікнами;
5. Вільними площами, які утворюються за рахунок вбудованих й функціональних меблів та об’єднання кімнат;
6. Прихованими джерелами освітлення.

Цей стиль підкреслює стриманий характер скандинавів, яким властиві спокій, деяка холодність в інтер’єрі та близькість до природи.

Основні риси скандинавського мінімалізму

Цей стиль в наш час поділився на два напрями. Під першим мається на увазі давній стиль, який прийшов до нас з минулих століть, коли часто використовувався в і інтер’єрі шведських будинків. Він надає приміщенню  строгості, стриманості та достатку. Під іншим напрямом розвинувся стиль з сучасним багато функціональним простором. Для нього характерне широке та відкрите планування, велика кількість світла, відсутність давніх меблів та декору.

Основні правила та прийоми для оформлення дизайну інтер’єру  в стилі скандинавського мінімалізму:

1. Використання натуральних матеріалів: дерева та каміння. Підлогова поверхня має бути застелена паркетною дошкою або ж найпростішою плиткою.
2. Меблі скандинавського мінімалізму характеризуються простотою і комфортом. Вони мають бути виготовлені з натурального матеріалу.
3. Світлі теплі тони з яскравим текстилем. Оббивка також повинна бути зроблена з натуральних тканин: льону чи бавовника.
4. Невелика пічка чи камін чудово впишуться в скандинавський стиль.
5. При декорування приміщення використовуються дерев’яні предмети, кераміка, аксесуари з прозорого скла.

Інтер’єр скандинавського стилю повинен бути виконаним з матеріалів натурального походження, які не обтяжені зайвими деталями. Декор можна оформити яскравими кольорами, котрі не будуть кидатися в очі та відволікати від основного напряму.

Хотілося б відзначити, що в проекті ми зробили ґрунтовне перепланування, котре дозволило зробити цей будинок більш функціональним, комфортним та затишним. Наші клієнти обожнюють світлі тони, в яких ми й оформили більшість інтер’єрів. Також в деяких кімнатах ми додали кілька ноток чорного. В декорі були використані оригінальні шпалери, зроблені під індивідуальне замовлення наших клієнтів.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Архітектурна компанія Конструктив ТОВ Клієнт – наш головний партнер.
Більше цікавого дизайну можна подивитись http://konst.com.ua/portfolio/dyzayn-interyeru-kvartyry-v-minimalistychnomu-styli/

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 180 м. кв.
  • Площа дизайну: 180 м. кв.
  • Кімнати: Open space, холл, вітальня, спальня, 2 дитячі, ігрова зона, гардеробна, кабінет, 2 ванни, санвузол.
  • Рік проектування: 2019.