Дизайн квартири в стилі мінімалізм з елементами лофту, м. Львів

Дизайн квартири в стилі мінімалізм з елементами лофту, м. Львів

Наш новий проект – дизайн квартири в стилі мінімалізм з елементами лофту.

Головними рисами мінімалізму в інтер’єрі є:

Пустота. Дизайн будинку в стилі мінімалізм неможливий без порожнього простору. Однак він має бути продуманий і організований таким  чином, щоб в приміщенні не створювався ефект занедбаності чи розгубленості. Якщо ви ідеально реалізуєте інтер’єр в стилі мінімалізм, то отримаєте комфортну, гармонійну, та чудову для відпочинку обстановку, яка найбільше відчувається в вітальні.

Світло. Дизайн інтер’єру мінімалізм передбачає великі порожні простори, тому світло в приміщенні відіграє ключову роль. Продумане освітлення здатне підкреслити лаконічну красу площини або ж виступу архітектури, виділити строгу вазу або абстрактну скульптуру на фоні світлої стіни. В спальні центром композиції часто виступає ліжко.

Натуральні фактури. Дизайн інтер’єру в стилі мінімалізм не сприймає декору в його класичному розумінні. Акценти в приміщенні створюються з допомогою фактурних матеріалів: нерівної штукатурки, цегляної кладки, тканин, патинованим металом, різноманітними дерев’яними деталями.

Єдина кольорова гама. Класичними відтінками вважаються бежевий, білий, кольори натурального дерева, нефарбованого льону, варіації хакі і охри, а також чорний. Для різноманіття дизайнери ражують використовувати яскраві акценти-аксесуари або ж прикрасити стіни кольоровою штукатуркою.

Дизайнерські меблі. Меблі в мінімалізмі не лише привертають увагу своєю стриманою красою та вишуканістю, а й є надзвичайно функціональними. Вони чудово доповнюють загальний дизайн кімнат. При роботі в мінімалістичному стилі слід стримано підходити до натуральної шкіри та однотонної тканини. Щоб позбутися зайвих речей, домашнє начиння і одяг ховають за рівними фасадами корпусних меблів.

В дизайні кухні ми застосували стиль лофт. В ньому часто гармонійно поєднуються старе (цегляні стіни, сходи, труби, неприкриті системи вентиляції, заводські пристосування) і сучасне (нова техніка, метал, дзеркала) в одному інтер’єрі. Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості і функціональні, колір переважно холодних відтінків, великі вікна, майже повна відсутність декору. Цікаво, що те, що в інших стилях вважається недоліком – різні цегляні виступи, поштукатурені стіни, дошкова підлога, є родзинками лофту.

Головні фішки даного проекту:

Нам вдалося заховати газову трубу в верхніх шафках кухні, а в стелажі, який виглядає, наче декоративні панелі з дерева ми облаштували місце для зберігання всіляких речей; в кабінеті в зоні робочого столу стіни пофарбовані графітовою фарбою, в спальні можна побачити імітацію бетонних панелей, а в дизайні санвузлів ми зіграли на контрасті світлого та темного в поєднанні з деревом.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального проекту?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 80,43 м. кв.
  • Площа дизайну: 71,48 м. кв.
  • Кількість житлових кімнат: 2.
  • Кількість санвузлів: 2.
  • Рік проектування: 2017.