Дизайн проект дворівневої квартири у м. Вільнюс

Дизайн дворівневої квартири у м. Вільнюс (Литва) в сучасному поєднанні стилів.

Дизайн дворівневої квартири , порадившись з Клієнтом та вивчивши його смаки,  ми вирішили втілити у синергії мінімалістичних та скандинавських напрямків дизайну. Таке поєднання дало нам змогу доволі вільно експериментувати з кольорами та формами в той же час не перевантажуючи інтер’єр.
Загалом розташована на останньому поверсі квартира виглядає наступним чином – на першому рівні розташовано вітальню з великими вікнами, що забезпечують чудову інсоляцію у будь яку пору року, а також кухню та спальню господарів. На другому рівні розташовано дитячу та ще один санвузол.
Основними кольорами в дизайні дворівневої квартири стали білий та різні відтінки сірого.  Також ми широко використали цікаві поєднання текстур та відтінків – зокрема у меблях та тканинах.
Дитяча кімната виконана з дотриманням  загальних тенденцій дизайну дворівневої квартири, але, в свою чергу, геть не позбавлена відчуття затишку та тепла таких потрібних дитині.
Родзинкою проекту стало раціональне використання площі та влаштування сходів напряму із вітальні. Це не лише дозволило заощадити корисну площу а й дало змогу максимально повно використати всі об’єми приміщення без втрати естетичності.
Ще один цікавий проект дизайну квартири від “АК “Конструктив” можна переглянути тут

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: м.кв
  • Площа дизайну: м.кв
  • Кількість житлових кімнат:
  • Кількість санвузлів:
  • Рік: 2017