Проект багатоповерхового будинку з вбудованим паркінгом м.Львові

Проект багатоповерхового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Героїв Крут, 9-А у м. Львові

Загалом проект  багатоповерхового будинку вийшов легким та вишуканим за рахунок використання простих геометричних форм у поєднанні з природним рельєфом.

Площа забудови складає 466 м2. В об’ємно-планувальному відношенні будинок 5-ти поверховий з підземним паркінгом. Складається з 11 квартир (дворівневих в тому числі) і двох терас (на 3 і 4 поверхах).

Конструктивна схема будівлі – повний безригельний каркас. Колони – монолітні залізобетонні. Простінки – монолітні залізобетонні. Перекриття – монолітне залізобетонне. Покриття – монолітне залізобетонне. Зовнішні стіни – цегляна кладка товщиною 250 мм, утеплюється мінеральною ватою і влаштовується фасад з легких алюмінієвих панелей. Внутрішні і несучі стіни – цегляна кладка товщ. 250, 380, 510 мм із пустотілої цегли. Перегородки – цегляні, товщ. 120 мм. Стіни внутрішніх сходових кліток та ліфтів – монолітні залізобетонні. Перемички – збірні залізобетонні та монолітні.

Жорсткість каркасу визначається діафрагмами та ядрами жорсткості, що утворені сходовою кліткою та монолітними простінками, колонами та перекриттям. Всі вертикальні елементи жорстко з’єднані з монолітними фундаментами, плитами перекрить та покриття. В підніжжі схилу, для його закріплення, влаштовано підпірну стінку на буронабивних палях. Також виконуються монолітні залізобетонні сходи та площадки по грунту.

Проект багатоповерхового будинку виконувався досвідченими архітекторами та інженерами-конструкторами за допомогою сучасних професійних програм для розрахунку і проектування з використанням 3D- моделювання і 3D-візуалізації, що дає змогу виключити максимальну кількість проблем при будівництві і забезпечити максимальну безпеку для людей, які проживатимуть в такому будинку. Будинок відповідає всім сучасним вимогам і нормам, адже саме Клієнт – наш головний партнер.

Більше наших архітектурних проектів можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики:

  • Площа будинку: 466 м.кв.
  • Поверховість: 5
  • Кількість квартир: 11 (втч. двоповерхові)
  • Гараж: підземний паркінг
  • Рік проектування: 2018