Проект дизайну магазину Lobster Beer&Wine

Проект дизайну магазину Lobster Beer&Wine, вул. Наукова, м. Львів.

Розробляючи проект дизайну магазину Lobster Beer&Wine, ми вирішили зробити акцент на стилі loft. Назву цьому терміну дало англійське слово, яким позначають горище, мансарду, галерею, верхній поверх складського чи фабричного приміщення. І дійсно, на перший погляд, цей інтер’єр нагадує цех чи майстерню. Але трішки придивившись, можна помітити та оцінити оригінальний стиль й сміливий смак його власників.

Витоки лофту слід шукати в 40-х роках минулого століття в Нью-Йорку. У зв’язку з захмарними цінами на оренду землі на Мангеттені, промисловим об’єктам довелося перенести виробництво в передмістя. А споруди, які тепер продавались за копійки, почала використовувати нью-йоркська богема. Художники тут не лише проводили виставки, а й мешкали. Бурхлива уява митців перетворила екс-заводи на яскраві шедеври. До оригінальних помешкань вилаштувалась черга багатіїв, які готові були платити десятки тисячі доларів за них. Згодом мода на лофт прийшла й в Старий Світ. Фішкою стилю є гармонійне поєднання архітектурних рішень. Loft дозволяє поєднувати, на перший погляд, непоєднувані речі. Саме тому сучасна молодь обожнює цей стиль.

Протягом останніх кількох років Loft міцно утримує пальму першості в дизайні кафе та барів. Цегла, метал та дерево в оформленні інтер’єру, наче магнітом притягують клієнтів. Тому в цих закладах виникає приємна для власників проблема зайвого столика. Основною ідеєю проекту було зробити приміщення таким, щоб будь-якому перехожому кортіло зайти в Lobster. В око потенційним клієнтам кидається неонова вивіска закладу та зображення самого лобстера, який, наче запрошує кожного провести кілька десятків хвилин в його товаристві. Також варто відзначити чудове розташування стелажу з вином. В оздобленні Lobster ми використали натуральне дерево в поєднанні з чорним кольором. Як показує практика, даний «коктейль» в інтер’єрі не може нікого залишити байдужим.

Більше цікавого дизайну в стилі loft та  індастріал можна подивитись тут.

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 21 м. кв.
  • Площа дизайну 21 м. кв.
  • Кількість приміщень: 2 (зал та підсобне приміщення)
  • Рік проектування: 2017