Проект дизайну сучасної квартири

Проект дизайну сучасної квартири

Наше нове творіння – проект дизайну сучасної квартири в мінімалістичному стилі. Цей стиль передбачає принцип мінімуму – невелику кількість деталей, декору, забарвлень, предметів. Якщо ви думаєте, що стиль мінімалізм в інтер’єрі асоціюється з аскетичним способом життя чи фінансовими проблемами, то сильно помиляєтесь. Він являє собою привабливу обстановку для якої характерні, перш за все, простір, функціональність і чітка організація простору. Мінімалізм з’явився в інтер’єрі в 20-30- роках минулого століття. Його зародженню передували тенденції конструктивізму, який передбачає чітку та продуману організацію простору. Ще один фактор, який сприяв появі мінімалізму в інтер’єрі квартир – закінчення Першої світової війни. Виробництво меблів та будматеріалів тільки почало ставати на ноги, а тому людям доводилося обходитися тим що було під руками. З середини ХХ століття архітектори почали облаштовувати житло для робітників, яке передбачало функціональність і простоту. Результати їх роботи швидко припали клієнтам до смаку.

Головні характеристики мінімалізму:

Якомога більше вільної площі. Таке рішення, як правило, досягається за рахунок демонтажу перегородок, заміни міжкімнатних дверей на арки, збільшення віконних отворів, створення багатьох джерел світла в двоповерхових помешканнях.

Меблі сучасні, правильної форми, місткі, розкладні й багатофункціональні. Інколи дизайнери віддають перевагу меблям асиметричних форм. Меблі розташовують так, щоб вони займали якомога менше площі.

Добре освітлені приміщення, в яких використовуються не більше трьох варіантів забарвлень. Найбільш затребуваними є білий, сірий, чорний, бежевий та срібний. Часто їх може доповнювати один яскравий колір: зелений, жовтий, червоний (в нашому випадку – це рожевий).

Мінімалізм в інтер’єрах квартир залишається стабільно популярним, попри те, що зараз з’являється чимало нових фішок. Йому вдається виживати в сучасних умовах завдяки тому, що завжди є категорія людей, які не бажають гнатися за модою, віддаючи перевагу спартанській обстановці. Ще один з факторів популярності мінімалізму – це стрімкий ритм сучасного великого міста, перевантаженого масштабними забудовами, рекламними вивісками та постійним хаосом.

Живучи в подібних умовах, хочеться прийти додому, щоб нарешті відчути себе вільним, де око може відпочити від дрібних та набридливих деталей. Спокійна і комфортна обстановка допомагає розслабитися, добре виспатись та набратися сил. Класичний мінімалізм в інтер’єрі припаде до смаку тим, хто терпіти не може безладу. Цей стиль – оптимальне рішення для людей, які «хворіють» перфекціонізмом. В мінімалістичній оселі дуже легко прибирати, створювати строгі пропорції предметів та лаконічні комбінації.

В даному проекті ми використали багато мікроцементу та різних природніх матеріалів. Хоча в даному дизайні немає всіляких витребеньок, але є деталі, які вказують, що в цій квартирі живе сильна жінка. Зокрема, на це вказують нотки, вже згаданого нами, рожевого кольору.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну сучасної квартири?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.
Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 72,2 м. кв.
  • Площа дизайну: 33,4 м. кв.
  • Кількість житлових кімнат: 1.
  • Кількість санвузлів: 1.
  • Рік проектування: 2017.