Природність та простота – дизайн-проект заміського будинку

Дизайн-проект заміського будинку в с. Кротошин , Львівської обл.

Дизайн-проект заміського будинку було розроблено для сім’ї з ІТ сфери. Натхненням для створення даного дизайну стало побажання клієнтів та декілька красивих картинок, які вони показали при першій зустрічі. Нам лише залишилось заглибитись у атмосферу Скандинавії і раціонально та гармонійно вирішити простір.
Основною родзинкою даного інтер’єру є відкритий простір першого поверху, в якому поєднано багато природних матеріалів – порід дерева, текстур тканин та елементів скла і металу.  Дизайн зони вітальні створено під впливом жаркого літа, що  знайшло своє віддзеркалення у використанні гавайських мотивів. Кухня та їдальня більш традиційна з поєднанням сучасної побутової техніки та елементів інтер’єру.
Центром затишку та комфорту слугує спальня господарів. В оздобленні використовувалося дерево в поєднанні з пастельним зеленим відтінком стін, які роблять інтер’єр максимально спокійним та розслаблюючим.
Кабінет виконаний в цьому ж стилі з раціональним використанням невеликої площі.
Ванна та санвузол доповнюють природній дизайн будинку загалом, а саме у використанні масивних та грубих форм дерева у поєднанні з керамічною плиткою нейтральних кольорів.
Дизайн дитячої став для нас найбільш цікавим та приємним заняттям, адже дав можливість реалізувати давно забуті дитячі мрії та фантазії.

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 149,95 м.кв
  • Площа дизайну: 123,39 м.кв
  • Кількість житлових кімнат: 5
  • Кількість санвузлів: 2
  • Рік: 2016