Проект “Героїв Крут” (2018р.)

Проект сучасного багатоповерхового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Героїв Крут, 9-А у м. Львові

Розробляючи даний проект сучасного багатоповерхового будинку наша компанія займалась архітектурною і конструктивною складовою проекту. 

Площа забудови складає 466 м2. В об’ємно-планувальному  відношенні будинок 5-ти поверховий з підземним паркінгом. Складається з 11 квартир (дворівневих в тому числі) і двох терас (на 3 і 4 поверхах).

Конструктивна схема будівлі – повний безригельний каркас. Колони – монолітні залізобетонні. Простінки – монолітні залізобетонні. Перекриття – монолітне залізобетонне. Покриття – монолітне залізобетонне. Зовнішні стіни – цегляна кладка товщиною 250 мм, утеплюється мінеральною ватою і влаштовується фасад з легких алюмінієвих панелей. Внутрішні і несучі стіни – цегляна кладка товщ. 250, 380, 510 мм із пустотілої цегли. Перегородки – цегляні, товщ. 120 мм. Стіни внутрішніх сходових кліток та ліфтів – монолітні залізобетонні. Перемички – збірні залізобетонні та монолітні. Жорсткість каркасу визначається діафрагмами та ядрами жорсткості, що утворені сходовою кліткою та монолітними простінками, колонами та перекриттям. Всі вертикальні елементи жорстко з’єднані з монолітними фундаментами, плитами перекрить та покриття. В підніжжі схилу, для його закріплення, влаштовано підпірну стінку на буронабивних палях. Також виконуються монолітні залізобетонні сходи та площадки по грунту.

Проект сучасного багатоповерхового будинку виконано досвідченими інженерами-конструкторами та за допомогою сучасних професійних програм для розрахунку і проектування з використанням 3D- моделювання і 3D-візуалізації, що дає змогу виключити максимальну кількість проблем при будівництві і забезпечити максимальну безпеку для людей, які проживатимуть в такому будинку. Будинок відповідає всім сучасним вимогам і нормам, адже саме Клієнт – наш головний партнер. АК “Конструктив” виконує проекти котеджів у Львові та вишуканий дизайн інтер’єрів.

Більше наших робіт по конструкціях можна подивитись тут і тут