Проект дизайну спортивного клубу в м. Львові

Дизайн спортивного залу в м. Львові.

Головна ідея, аби створити саме такий дизайн спортивного залу, прийшла до нас від замовників з придуманою ними назвою – «Gold time fitness», значення якої можна трактувати по-різному. Це як дороге середовище або ж як цінне проведення часу.  В нашому дизайні ми старались поєднати ці два поняття. Водночас для нас було поставлено завдання створити дорогий дизайн, який дешево втілити.

Тому у  нашому проекті ми максимально використали існуючий стан приміщення, а саме монолітне бетонне перекриття в інтер’єрі залу, запропонували варіанти матеріалів та меблів, втілення яких не потребує значних коштів та зусиль.

Зона рецепції максимально світла та відкрита для клієнта. У холі ми  передбачили кілька диванчиків, де можна відпочити чи очікувати на початок тренування. Як частина проекту, поруч з вхідною зоною запропоновано міні-магазинчик з барною стійкою. Тут будуть соки власного виробництва, смузі, спортивне харчування та товари необхідні для тренувань.

Зону проходу до роздягалень та залу візуально відділили перегородкою з дерев’яних панелей та передбачили кілька барних крісел і столиків за якими можна спостерігати «що ж робиться в залі» чи пити свіжовичавлені соки.  Сам дизайн спортивного залу строгий та брутальний, не дає відволікатись, а тільки спрямовує на постійну і наполегливу роботу над собою.

Загалом весь дизайн поєднує в собі такі матеріали як скло і дерево, бетон їх доповнює, а акцентом служить жовтий колір, який не дає розслабитись, заряджає енергією та тримає в тонусі.

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 646,05 м.кв
  • Площа дизайну: 88,04 м.кв
  • Кількість санвузлів: 3
  • Рік: 2016