Дизайн проект будинку в стилі колоніального модерну

Проект дизайну однородинного жилого будинку в смт. Холодновідка, Львівської обл.

Вихідні дані: Однородинний житловий будинок в смт. Холодновідка, Львівської області.

Побажання клієнта: Розробити проект дизайну інтер’єрів будинку в стилі колоніальний модерн з урахуванням особливостей постійного проживання у ньому сім’ї з чотирьох людей.

Концепція: Згідно з побажанням клієнта, нами було розроблено проект дизайну інтер’єрів кухні, ванної кімнати, кабінету, дитячої кімнати та вітальні.

Основним стилем використаним нами в дизайні інтер’єру став (згідно з побажаннями клієнтів) колоніальний модерн.

У дизайні вітальні та спальні господарів використано природні матеріали – дерево, метал, різноманітні тканини природного походження. Своєрідною родзинкою у дизайні вітальні стала полінниця, яка, водночас, слугує не лише місцем для зберігання дров а й поличкою та оригінальним елементом декору.

Дизайн кухні та кабінету також витримано з використанням максимальної кількості природніх матеріалів.

Світлий та комфортний санвузол з душовою кабіною, завдяки неординарному розміщенню останньої, водночас є не лише зручним а й просторим. Другий санвузол оснащено великою двомісною ванною.

Ну і звісно дитяча та ігрова кімнати в “піратському” стилі у яких є все необхідне для комфортного перебування та проведення часу двома дітками наших замовників.

Кольорова гамма використана в дизайн-проекті коливається від білого до різноманітних відтінків коричневого та сепії – такий підбір кольорів не лише не “ріже око”, а й створює атмосферу затишку та комфорту для мешканців будинку.

Технічні характеристики:

  • Загальна площа: 160.84 м.кв
  • Площа дизайну: 144 м.кв
  • Кількість житлових кімнат: 6
  • Кількість санвузлів: 2
  • Рік: 2015