Питанням працевлаштування зараз задається, мабуть, кожна доросла людина… Так, люди обговорюють на дозвіллі між собою не лише особистість керівника, рівень зарплат та колектив, а й перспективу – що чекає нас у майбутньому на цьому підприємстві. У нашій фірмі на вас чекає постійний, планомірний ріст, цікаві завдання, дружній колектив, цікаві відрядження, поїздки, екскурсії, блага для працівника.

Пам’ятаймо, що справжній ріст особистості через кар’єру триває роками, і має найвищий ступінь оцінки – вдячність та похвалу людей, матеріальну і нематеріальну. Прямуймо разом до результату, у команді архітектурної компанії “Конструктив” 🙂

Конструктор
Вимоги: вища освіта, досвід роботи від 1 року.

Обов’язки: здійснення моделювання, креслення або розрахунків конструкцій зі збірного з/б у спецпрограмах для виготовлення документації.
Умови роботи: повна зайнятість, передбачено навчання працівників і кар’єрний ріст.
Якщо ви розумний, добре мислите, знаєте і любите свою справу, готові вчитися і постійно рости — ми з радістю візьмемо вас у наш товариський колектив) У нас працюють кращі кадри з усієї України, ми розвиваємося фахово і постійно ростемо.
Оплата праці: від виробітку.
Шукаємо креативних, позитивних, оптимістичних, стресостійких людей. Якщо Ви такий і шукаєте роботу або задумувались про її зміну — це шанс саме для вас! )
Своє резюме з портфоліо та відгуком на вакансію надсилати нам на імейл

Дизайнер
Вимоги: вища освіта, креативність, відповідальність

Вимоги: Знання спеціалізованих програм. Бажання вчитись, цілеспрямованість. Мотивація створювати нові рішення і підходи, відчуття кольору і просторової композиції.
Умови роботи: повний робочий день, виїзди на об’єкти.
Обов’язки: старанність у роботі, відповідальність, бажання і вміння вчитись.
Своє резюме з портфоліо та відгуком на вакансію надсилати нам на імейл