Архітектурний проект сучасного житлового будинку у Київській обл.

Архітектурне проектування однородинного житла в м. Долина, Київської обл.

Вихідні дані: Архітектурне проектування здійснено на ділянці розміром 18 сотих, серед зеленої місцевості з відносно прямим рельєфом.

Побажання замовника: Створення житла, компактного за площею та внутрішнім наповненням, з просторою, об’єднаною з кухнею, вітальнею, великими вікнами для максимального огляду зелених мальовничих краєвидів, трьома спальнями, кабінетом, відпочинковими та робочими зонами, гаражем на дві машини.

Концепція: За побажанням замовників, будинок повинен бути виконаним у сучасному стилі і гармонійно вписуватись у зелене навколишнє середовище. Тому, з метою поєднання прибудинкового простору з навколишнім, було прийнято рішення створити відпочинкову зону в рамках першого поверху. ЇЇ розміщено під накриттям, щоб там можна було проводити час за будь-якої погоди. Для додання цьому простору певного елементу приватності і приховання його від стороннього ока, було вирішено встановити декоративні бетонні перегородки асиметричних форм, які делікатно вписалися у структуру будинку.

Вхід у будинок знаходиться поруч з відпочинковою зоною, під накриттям. Одразу при вході розміщено технічні приміщення і гардеробну, через яку можна потрапити у гараж. Гараж розраховано на дві машини, проте при задній його стінці за розсувними панелями є зона для розміщення садового інвентарю. Якщо розсунути ці панелі, то в гараж по довжині поміщається ще один автомобіль – це зручно тоді, коли є потреба залишити, до прикладу, автомобілі гостей в гаражі на довший час.

Піднявшись сходами, відвідувач потрапляє у передпокій. Справа від нього знаходиться невелика бібліотека з виходом на неї з кабінету – можна працювати у спокійній обстановці, походити, подумати, словом – налаштувати свої думки на спокійний і продуктивний лад.

Зліва облаштовано вітальню, об’єднану з кухнею острівного типу. З великих вікон вітальні відкривається прекрасний вид на оточуючу місцевість. У ній, так само як і у відпочинковій зоні надворі, облаштовано камін, який додає затишку та теплоти.

Пройшовши невеликим коридором попри кабінет, можна потрапити у спальні мешканців, дві дитячі з невеликими терасами в кожній і простору спальню господарів. Для господині, котра є фотомоделлю, облаштовано спеціальний косметичний міні-кабінет із прозорими перегородками.

Цей проект є хорошим прикладом компактності і гармонійного поєднання усіх необхідних приміщень. Тут немає надлишкового шику та водночас чітко продумано планувальну структуру. Вдалим є й поєднання робочих й відпочинкових зон та гармонійне злиття із зовнішнім мальовничим середовищем.

Більше наших проектів можна оглянути тут або тут

Технічні характеристики:

Площа ділянки:: 0,17 га.

Площа будинку: 243 м. Кв.

Поверховість: 1+1.

Кількість спалень: 3.

Гараж: на 2 авто.

Рік проектування: 2011.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам