Дизайн кафе в місті Лева

Дизайн кафе в місті Лева

Дизайн сучасних ресторанів, барів та кафе дуже різноманітний. З метою залучення клієнтів заклади роблять великий акцент не лише на меню, але і на оформленні інтер’єру. Багатоманітність стилів та напрямів дозволяє додати родзинку, виділитися серед конкурентів. Простота й точність, ясність композиції і лаконічність – все це мінімалізм – напрям, в якому немає повторів, де за основу взята правильність геометричних форм. Відвідавши мінімалістичний ресторан, Ви, мабуть, не побачите традиційних художніх матеріалів. Тут успішно поєднується природне та промислове, а основними кольорами виступають чорний і білий.

Особливості стилю.

Мінімалізм символізує свободу. Побачити його в незайманому вигляді можна в закладах, які дотримуються японської тематики: зовсім небагато меблів, багато простору і графічність. Тут напрочуд вдало обігрується поєднання світла і тіней. Японська культура подарувала західній простоту форм, відкритість просторів та функціональність. Незважаючи на свою молодість, мінімалізм успішно конкурує з напрямами, які вже давно диктують моду: лофтом, хай-теком. І він стає щоразу популярнішим, особливо в молодіжних колах.

Щоправда, простота мінімалізму оманлива. Цей стиль завжди прагне до досконалості, тому вибираючи його для оформлення дизайну інтер’єру ресторанів і кафе, варто потурбуватися про наступне:
1. Обмежена кількість меблів, декору та супутніх аксесуарів – гості повинні відчувати просторову свободу. При цьому лінії та форми прості, без понтів;
2. Зонування простору – щоб відділити барну зону від обідньої, потрібно використовувати багаторівневе освітлення, скляні чи тканинні перегородки;
3. Кольорова палітра – переважно світлі відтінки, але краще використовувати півтони, графічно підкресливши їх сірим або чорним. Чудовим доповненням стануть необроблені матеріали: метал, скло, дерево, цегла;
4. Геометризм (квадрат, круг, прямокутник, пряма лінія) – в оформленні немає сильних вигинів, завитків і спіралей.

Матеріали, які застосовують при оздобленні приміщень, повинні бути природні. Вітається навіть деяка грубість. Це може бути рельєфна штукатурка, необроблене дерево, камінь чи цегла. Повністю виключаються традиційні шпалери. Їх можна замінити спеціальною серією під пофарбування. Таким чином вам вдасться отримати живий, не перевантажений інтер’єр. Оригінально будуть дивитися стіни з корка. Останнім часом він стає все популярнішим, створюючи затишну обстановку в приміщеннях, оформлених в лаконічному стилі.

Розробляючи даний дизайн кафе ми грамотно поділили простір на зони з допомогою склопакетів. Також з їх допомогою нам вдалося помножити на нуль ті місця, з яких відкривався не надто приємний вид з вікна. Також аби індивідуалізувати наш дизайн кафе ми під час роботи зробили акцент на озелененні. Зокрема хотілося б виділити зелену стіну та лаунж-зону, яку ми рясно засадили пишною травичкою. Дизайн кафе вийшов по-справжньому затишним, в ньому клієнти можуть відчути себе, наче вдома.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання, хто міг би розробити для  Вас цікавий та оригінальний дизайн кафе, ресторану чи відпочинкового комплексу, ми з радістю допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Клієнт – наш головний Партнер.

Завжди Ваша, Архітектурна компанія Конструктив.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 100 м. Кв.

Площа дизайну: 100 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: .

Кількість санвузлів: 1.

Рік проектування: 2019.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам