Дизайн проект будинку в стилі колоніального модерну

Проект дизайну однородинного жилого будинку в смт. Холодновідка, Львівської обл.

Вихідні дані:

Однородинний житловий будинок в смт. Холодновідка, Львівської області.

Побажання клієнта:

Розробити проект дизайну інтер’єрів будинку в стилі колоніальний модерн з урахуванням особливостей постійного проживання у ньому сім’ї з чотирьох людей.

Проект дизайну – концепція:

Згідно з побажанням клієнта, нами було розроблено проект дизайну інтер’єрів кухні, ванної кімнати, кабінету, дитячої кімнати та вітальні.

Основним стилем використаним нами в дизайні інтер’єру став (згідно з побажаннями клієнтів) колоніальний модерн.

У дизайні вітальні та спальні господарів використано природні матеріали – дерево, метал, різноманітні тканини природного походження. Своєрідною родзинкою у дизайні вітальні стала полінниця, яка, водночас, слугує не лише місцем для зберігання дров а й поличкою та оригінальним елементом декору.

Дизайн кухні та кабінету також витримано з використанням максимальної кількості природніх матеріалів.

Світлий та комфортний санвузол з душовою кабіною, завдяки неординарному розміщенню останньої, водночас є не лише зручним а й просторим. Другий санвузол оснащено великою двомісною ванною.

Ну і звісно дитяча та ігрова кімнати в “піратському” стилі у яких є все необхідне для комфортного перебування та проведення часу двома дітками наших замовників.

Кольорова гамма використана в дизайн-проекті коливається від білого до різноманітних відтінків коричневого та сепії – такий підбір кольорів не лише не “ріже око”, а й створює атмосферу затишку та комфорту для мешканців будинку.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто ж може зробити для нас цікавий та оригінальний проект дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер!

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 161 м. кв.

Площа дизайну: 144 м. кв.

Кількість житлових кімнат:6.

Кількість санвузлів: 2.

Рік проектування: 2015.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам