Дизайн проект квартири у стилі контемпорарі, м. Львів

Дизайн квартири зі зміною планування у стилі контемпорарі.

Вихідні дані: Дизайн квартири на три кімнати у м. Львові

Побажання замовника: Розробити проект дизайну квартири в сучасному стилі зі зміною існуючого планування.

Концепція: Виходячи з побажань замовника, нами було розроблено проект дизайну інтер’єру квартири в стилі контемпорарі. Це стильне та зручне рішення для творчої креативної сім’ї.

В інтер’єрі гармонійно поєднані світлі пастельні та темні оксамитові кольори таким чином, що навіть найбільш нікому не спаде на думку, що кімната «занадто» світла чи затемна. Із таким рішенням освітлення світла ніколи не бракуватиме в жодному куточку.

Розташування зони їдальні створює враження перебування у розкішному ресторані нью-йоркського хмарочоса. А елементи африканських джунглів можуть надихнути на подорож у пошуках пригод в стилі Індіани Джонса. У будь-якій зоні цієї вітальні вас ніколи не покине натхнення створювати щось нове та цікаве.

Загалом спроектовано відкритий простір / опен спейс – чудовий варіант для екстравертів – відкритих товариських людей, для яких гості – звичне та часте явище. Простір, який руйнує бар’єри у спілкуванні між членами сім’ї, між гостями та господарями.

P.S. Перед виходом з квартири, не забудьте зробити селфі у стильному дзеркалі передпокою).

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто ж може зробити для нас цікавий та оригінальний проект дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер!

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 88 м. кв.

Площа дизайну: 87 м. кв.

Кількість житлових кімнат:3.

Кількість санвузлів: 2.

Рік проектування: 2015.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам