Дизайн інтер’єру квартири в мінімалістичному стилі

Дизайн інтер’єру квартири в мінімалістичному стилі

Дизайн інтер’єру квартири. Стиль мінімалізм в інтер’єрі – це дизайн, для якого характерні стриманість й строгість в оформленні. Вона досягається в першу чергу завдяки використанню функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. Дуже важливо при оформленні приміщення грамотно поділити простір. Для створення інтер’єру широко застосовуються матеріали технічного призначення. Вони, як правило, компактні, чорного чи сірого кольорів та мають строгу геометричну форму. Хтось вибирає такі напрями як японський чи скандинавський мінімалізм, виходячи з власних переконань, для когось – це єдиний спосіб раціонально використати наявну площу.

Головні особливості цього напряму:

  • 1. Дизайн інтер’єру в стилі сучасний мінімалізм передбачає багато простору,тому бажано позбутися від зайвих перегородок в приміщенні;
  • 2. Потрібні масивні вікна, щоб наситити кімнату світлом в достатній кількості;
  • 3. Кольорове рішення досягається з допомогою гри півтонів. Найбільш розповсюджений вибір: білий колір в поєднанні з чорним чи графічним сірим;
  • 4. Матеріали: хромована сталь, скло, пластик, кераміка, штучний та натуральний камінь, фактурне дерево;
  • 5. Стіл, диван, меблі та люстри в стилі мінімалізм мають просту геометричну форму. В формах дозволяється легкий вигин, але не спіраль;
  • 6. Химерний декор та орнаменти відсутні. Стіни можна прикрасити парою картин в стилі мінімалізм;
  • 7. Для дизайну характерні плоскі відбиваючі поверхні. Кожен предмет меблів має чітко вивірені пропорції та колір;
  • 8. Освітлення розсіяне. Використовуються неонові чи галогенні лампи.

Інтер’єр кімнати в стилі мінімалізм ідеально підійде тим, хто втомився від всіляких понтів та прагне елегантної простоти. Для цього слід відмовитися від декору та нефункціональних деталей. В кімнаті переважають просторість та велика кількість світла.

Дизайн інтер’єру квартири в стилі мінімалізм.

Цей стиль в інтер’єрі тяжіє до обтічних форм та до великого простору, залишаючись при цьому затишним та привабливим. Слід подумати, які меблі можна забрати, щоб не жертвувати комфортом. Потрібно вибрати кілька предметів кілька предметів простої, лаконічної форми. На столі і поверхнях слід зберігати лише функціональні предмети. Якщо грамотно підібрати всі деталі інтер’єру й декору, то вийде приміщення, де багато простору та світла.

Керуючись принципом «краще менше, та краще», слід позбутися від предметів, які тиснуть та відволікають. Для інтер’єру ідеально пасуватиме мінімалізм в меблях. Наприклад, непомітна шафа, котру можна вбудувати в стіну. Як правило, вона не має задньої стінки, а її полиці прикріплені до стіни. Чудово, якщо шафи і меблі наче зливаються зі стелею та стінами, створюючи відчуття вільного простору. При виборі меблів варто не забувати, що особисті речі повинні бути поза полем зору. Тому слід підібрати полиці та закриті стелажі, а також прибрати низький диван.

В цьому проекті ми в першу чергу намагалися задіяти всю наявну площу квартири. Так, нам вдалося зробити функціональний коридор, який до того простоював. Також, завдяки перегородці, клієнти отримали ще одне спільне місце. В цій квартирі простежується оригінальна гра чорного та білого кольорів. Перед початком роботи над дизайном, клієнти зауважили, що головним для них буде питання максимального комфорту. Ми з приємністю хочемо відзначити, що нам вдалося досягнути поставленої мети. Тепер в цій квартирі можна відволіктися від всіх буденних негараздів та просто насолоджуватися життям.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему адже Клієнт –  це наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну інтер’єру можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 80 м. Кв.

Площа дизайну: 80 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: 4.

Кількість санвузлів: 1.

Рік проектування: 2019.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам