Дизайн дворівневої квартири у м. Вільнюс

Дизайн дворівневої квартири в сучасному поєднанні стилів

Порадившись з Клієнтом та вивчивши його смаки,  ми вирішили втілити наш дизайн дворівневої квартири у синергії мінімалістичних та скандинавських напрямків дизайну. Таке поєднання дало нам змогу доволі вільно експериментувати з кольорами та формами в той же час не перевантажуючи інтер’єр.

Загалом розташована на останньому поверсі квартира виглядає наступним чином – на першому рівні розташовано вітальню з великими вікнами, що забезпечують чудову інсоляцію у будь яку пору року, а також кухню та спальню господарів. На другому рівні розташовано дитячу та ще один санвузол.

Розробляючи дизайн дворівневої квартири за основні кольори ми обрали білий та різні відтінки сірого.  Також ми широко використали цікаві поєднання текстур та відтінків – зокрема у меблях та тканинах.

Дитяча кімната виконана з дотриманням  загальних тенденцій які ми вклали у наш дизайн дворівневої квартири, але, в свою чергу, геть не позбавлена відчуття затишку та тепла таких потрібних дитині.

Родзинкою проекту стало раціональне використання площі та влаштування сходів напряму із вітальні. Це не лише дозволило заощадити корисну площу а й дало змогу максимально повно використати всі об’єми приміщення без втрати естетичності.

Планування подібного житла вимагає чимало зусиль та професіоналізму. Адже в одному просторі потрібно помістити функціонал ледь не цілого приватного будинку. Але дизайн дворівневої квартири й помимо того має ряд особливостей. Тут варто бути обережним, щоб не допустити помилок.

Дворівневі квартири – це доволі незвичайний, але комфортний простір. Чому цікаво працювати з таким житлом? Дизайн подібних квартир – справжній «клондайк» площі та ідей для неї. При цьому незначний відсоток від цього віднімають сходи.

Вони є важливим нюансом інтер‘єру дворівневої квартири. При плануванні такого житла їх вибір і проектування – це дуже важливий та серйозний етап. Які різновиди цього елементу можна зустріти у квартирах?

  • Гвинтові або спіральні сходи;
  • Маршові;
  • На больцах.

Перші допомагають зберегти площу, при цьому додавши простору яскравої родзинки. Точно такі було застосовано в розробці цього інтер’єру. Таким чином, вдалось спростувати один факт – гвинтові сходи чудово пасують не лише бароковому чи класичному стилю.

Формування дизайну дворівневої квартири варто розпочати з функціонального розподілу площі. Цей етап потребує оперативних рішень щодо розміщення майбутніх кімнат: вітальня, спальня, дитяча, ванна кімната і т.д. Після чого відразу позначаються ці зони: за допомогою перегородок, облаштування стін чи завдяки іншим просторовим ідеям.

Доволі важливий факт у плануванні дворівневої квартири – групування кімнат за призначенням. На першому поверсі буде доцільною наявність вітальні, кухні та кімнат загального призначення: туалет й ванна кімната. На другому поверсі пасуватиме облаштування особистого простору сім‘ї – спальні, дитяча кімната, гардероб, кабінет і т.д. Це речі, які не заведено виставляти на показ. Іноді концепції можуть змінюватись, як і в такому випадку.

Таке житло варто оформлювати в єдиному стилі.

Дворівнева квартира – це не студія, але таке рішення лише зіграє на користь. Поєднання відразу декількох концепцій в дизайні призведе до «крадіжки» простору.

В усіх подібних проектах варто дотримуватись одного правила – більше світла: лампи, бра, оформлення віконної площі. Це допоможе розкрити характер майбутнього житла, підкреслити його переваги.

Інтер‘єр дворівневої квартири не має бути завантаженим. Потрібно облаштовувати простір функціонально, мінімалістично та у природніх барвах. Не варто забувати і про основні незмінні деталі:

  • Розміщення дверей
  • Вікна повинні розташовуватись так: мінімум по одному на кімнату
  • Обіграємо дизайн навколо несучих конструкцій
  • Будова сантехніки
  • Розміщення сходів

Дизайн дворівневої квартири – це не настільки складно, як здається на перший погляд. Доволі цікаві та нестандартні рішення, залучення простих і звичних деталей зроблять простір затишним і максимально комфортним.

Якщо ж Вас турбує питання “Хто міг би  зробити для нас сучасний, естетичний та ергономічний проект дворівневої квартири?” ми з радістю допомодемо Вам у його вирішення, адже для нас Клієнт – наш головий партнер.

Більше цікавих проектів дизайну дворівневих, і не тільки, квартир від Компанії “Конструктив” можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: м. Кв.

Площа дизайну: м. Кв.

Кількість житлових кімнат: .

Кількість санвузлів: .

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам