Дизайн дворівневої квартири у м. Вільнюс

Дизайн дворівневої квартири в сучасному поєднанні стилів

Порадившись з Клієнтом та вивчивши його смаки,  ми вирішили втілити наш дизайн дворівневої квартири у синергії мінімалістичних та скандинавських напрямків дизайну. Таке поєднання дало нам змогу доволі вільно експериментувати з кольорами та формами в той же час не перевантажуючи інтер’єр.

Загалом розташована на останньому поверсі квартира виглядає наступним чином – на першому рівні розташовано вітальню з великими вікнами, що забезпечують чудову інсоляцію у будь яку пору року, а також кухню та спальню господарів. На другому рівні розташовано дитячу та ще один санвузол.

Розробляючи дизайн дворівневої квартири за основні кольори ми обрали білий та різні відтінки сірого.  Також ми широко використали цікаві поєднання текстур та відтінків – зокрема у меблях та тканинах.

Дитяча кімната виконана з дотриманням  загальних тенденцій які ми вклали у наш дизайн дворівневої квартири, але, в свою чергу, геть не позбавлена відчуття затишку та тепла таких потрібних дитині.

Родзинкою проекту стало раціональне використання площі та влаштування сходів напряму із вітальні. Це не лише дозволило заощадити корисну площу а й дало змогу максимально повно використати всі об’єми приміщення без втрати естетичності.

Якщо ж Вас турбує питання “Хто міг би  зробити для нас сучасний, естетичний та ергономічний проект дворівневої квартири?” ми з радістю допомодемо Вам у його вирішення, адже для нас Клієнт – наш головий партнер.

Більше цікавих проектів дизайну дворівневих, і не тільки, квартир від Компанії “Конструктив” можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: м. Кв.

Площа дизайну: м. Кв.

Кількість житлових кімнат: .

Кількість санвузлів: .

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам