Дизайн-проект дворівневої квартири у м. Львові

Дизайн-проект квартири на два рівні у м. Львові

Дизайн-проект дворівневої квартири у м. Львові для молодої сім’ї з трьох чоловік ми вирішили втілювати  концептуально і зробити щось дуже круте, оскільки молодші люди мають своє бачення і часто воно є передовим на ринку та більш прогресивним, ніж звиклі дизайнерські рішення та стандартні архітектурні проекти. При оформленні замовлення і перед початком роботи над дизайном, ми визначили смаки замовника і стиль, у якому і запроектували наш дизайн-проект. Наш дизайн-проект квартири вийшов у мінімалістичному стилі в поєднанні зі скандинавськими елементами.

Всередині дворівневої квартири домінує відкритий простір з раціональним використанням доступної площі. Оскільки Наші Клієнти полюбляють приймати гостей і проводити з ними свій час, тож простір ми вирішили залишити повністю відкритим. Кухня  з виокремленим місцем для споживання їжі плавно перетікає у велику вітальню з відкрити переходом у коридор та зону передпокою. У декорі використано світлі тони – переважно білий та легкі відтінки сірого.
Санвузли також виконано з підкресленням мінімалістичного настрою, проте з включенням природніх елементів, зокрема, у санвузлі першого поверху широко використано фактуру та колір світлої деревини. Санвузол другого поверху виконано у тій самій світлій біло-сірій гаммі, що загалом переважає у дизайні. Передбачено в інтер’єрі також пральню та велику гардеробну кімнату.

Для роботи Клієнтів, котрі іноді працюють вдома передбачено окремий кабінет. Цікавим також є рішення влаштування на просторі балкону невеликого відпочинкового приміщення. Тут і зручна шафа-стелаж, на якій можна розмістити велику кількість різноформатних книжок, журналів та інших матеріалів і м’які безкаркасні меблі, а зору, через велике вікно, відкривається приємний вигляд на оточуючий простір.
Дитяча кімната та спальня господарів розташовані на другому поверсі та виконані  в єдиній спокійній гаммі, – тій же що переважає у більшості приміщень квартири.

Загалом дизайн-проект квартири на два рівні вийшов виваженим, стильним і на диво спокійним, – саме таким як і бажали наші Клієнти.

Більше цікавих проектів дизайну квартир від Компанії “Конструктив” можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: м. Кв.

Площа дизайну: м. Кв.

Кількість житлових кімнат: .

Кількість санвузлів: .

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам