Дизайн проект інтер'єру у чорно-білому ахроматичному вирішенні

Дизайн проект інтер’єру – чорно-біле стримане вирішення усіх приміщень квартири з мінімалістичним декоруванням

Клієнт, який звернувся у нашу архітектурну студію по дизайн проект інтер’єру, вирізнився вишуканим та вибагливим смаком. Дана квартира знаходиться серед котеджної житлової забудови затишного району міста низької поверховості. Зручне її планування доповнюється гаражем, з якого можна потрапити безпосередньо у помешкання.

Ахроматична гама в інтер’єрі – нове віяння моди серед сучасного дизайну квартир. Протягом року-двох усі кольори мають здатність набридати в інтер’єрі, тоді як чорно-біле вирішення не набридне і залишає простір для фантазії.

Як ви почуватимете себе у таких кольорах? Холодно чи тепло, спокійно чи активно, весело чи сумно – нам довелося відповісти на усі ці запитання багато разів… Проте результат перевершив очікування! При першій же презентації дизайн проект інтер’єру Клієнту дуже сподобався. Звісно, ми звикли до такого ефекту, проте все ж завжди залишається якийсь сумнів і переживання, аж поки ми не отримаємо готовий продукт.

Наповнення інтер’єру здійснювалось поступово по мірі виконання робіт. Для цього ми складаємо логістичний план і йдемо по ньому, запускаючи послідовно-паралельні процеси. Такий спосіб дозволяє заощадити часові втрати на втілення проекту інтер’єру до 29-38%, а сам дизайн проект інтер’єру виходить навіть кращим ніж планувалося – завдяки ретельному авторському нагляду (будівельному контролю). За втіленням деяких архітектурних проектів можна слідкувати тут.

Схожий дизайн проект інтер’єру можна подивитися за цим посиланням.

Особливу увагу ми приділили меблям в інтер’єрі. Меблі на тонких ніжках підкреслюють легкість інтер’єру, а саме приміщення при цьому виглядає більшим. Також можна впливати на сприйняття пропорцій простору, варіювати розміри житлових зон, змінювати розподіл площі всередині однієї зони. Окрім цього на пропорції впливають розміри дверей а також кількість і фактура вертикальних тканин. Використання в інтер’єрі діодної підсвітки дає багато світла (з можливістю його акцентування у потрібних місцях) і водночас це дуже економно по затратах енергії.

Таким чином, проект інтер’єру, створений архітектурною компанією “Конструктив”, відповідає усім побажанням Клієнта та виявився сучасним і економним.

Технічні характеристики:

Загальна площа: м. Кв.

Площа дизайну: м. Кв.

Кількість житлових кімнат: .

Кількість санвузлів: .

Рік проектування: .

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам