Дизайн проект стоматологічної клініки

Дизайн проект стоматологічної клініки у Львові, виконаний дизайнерами нашої компанії, покликаний створювати естетичне задоволення у відвідувачів і таким чином нівелювати фізичний дискомфорт та неприємні відчуття під час візиту до дантиста.

Цей дизайн проект стоматологічної клініки не перший подібний об’єкт у нашій практиці. Проте тут він вийшов сучасним та таким, що буде актуальним ще кілька років. Основна задача проектування медичного закладу полягає у наданню його площі максимальної функціональності та красивого вигляду водночас.

Вхідна зона витримана у сіро-бірюзовій кольоровій гамі, яка заспокійливо діє на сприйняття пацієнта. Окремо відділена площа дозволяє розслабитися перед прийомом лікаря. Діток можна зайняти малюванням і відволікти від думок про стоматологічне крісло. У приміщеннях клініки достатньо природнього освітлення. Завдяки цьому там завжди буде світло а кольори виглядатимуть насичено та приємно для очей.

Стіни оформлені фактурними панелями, що миються, санвузли – плиткою, фарба на стінах в усіх приміщеннях також підлягає очистці – таким чином можна буде забезпечити дотримання усіх санепідеміологічних вимог.

Виходячи з наявного планування та відкритого простору, вирішено було зонально розділити приміщення за допомогою кольорових акцентів. Таким чином зберігаються та вирівнюються пропорції, роблячи приміщення просторішим та візуально світлішим. Сантехнічні приміщення оснащені вбудованим унітазом та вбудованими системами водопостачання та зливу, а усі шафки та шухляди вбудовані, забезпечуючи дотримання мінімалізму на усіх наявних площах.

При проектуванні клініки врахована така особливість – комфортне пересування людей з обмеженими можливостями. В тому числі, дизайн проект стоматологічної клініки передбачає наявність ліфта, за допомогою якого така людина зможе піднятися на другий поверх і отримати там усі необхідні процедури, зробити рентген, отримати лікування. Усі ці речі необхідно було поєднати з раціональними рішеннями оздоблення приміщень, бюджетним але не надто та таким, що не застаріє з часом використання.

Кілька слів про взаємодію з Клієнтом. Замовник – досвідчений лікар, котрий відкриває уже третю клініку. Тож він доволі добре знав потреби та вимоги до проектування а також усе, що мало бути у мінімалістичному стилі клініки.

Більше цікавих дизайнів від Компанії “Конструктив” можна переглянути тут і тут.

Технічні характеристики:

Загальна площа: м. Кв.

Площа дизайну: м. Кв.

Кількість житлових кімнат: .

Кількість санвузлів: .

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам