Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн сучасної мінімалістичної квартири

Дизайн сучасної мінімалістичної квартири

Наш новий проект – дизайн сучасної мінімалістичної квартири. Мінімалізм (від лат. Minimus – найменший) – стиль в дизайні, який характеризується лаконічністю виразних засобів, простотою, точністю і зрозумілістю композиції. Він відкидає класичні прийоми творчості й традиційні художні матеріали, мінімалісти використовують промислові й природні матеріали простих геометричних форм, нейтральних кольорів (чорний, сірий) та малих об’ємів.

Основні риси інтер’єру в стилі мінімалізм:

Просторова свобода: мала кількість меблів та аксесуарів;

Зонування простору, багаторівневе освітлення;

Кольорова палітра світла, заснована на грі півтонів, багато білого кольору, графічно підкресленого чорним чи сірим. Палітру доповнюють природні тони дерев, цегли, металу, блиск скла;

Прості природні оздоблювальні матеріали, часто необроблені, з грубою фактурою: цегла, бетон, дерево чи штукатурка;

Прості форми і лінії, практично немає декору на вікнах і стінах;

Геометризм фігур: коло, прямокутник, пряма, може бути м’який вигин (жодних спіралей);

Великі вікна, насичений світлом простір.

Родзинки мінімалізму:

Меблі в стилі мінімалізм вирізняються великою кількістю плоских фасадів. Тут ніколи не фрезеруються фасади, лише плоска поверхня. Для оздоблення фасадів використовуються пластик, імітуючий натуральне дерево чи малюнки під дерево, а також монохромні кольори. Також застосовуються глянцеві фасади або ж з акрилайну. На більш дорогих меблях використовується натуральне дерево поліроване під глянцевим лаком або ж з фактурною поверхнею. Часто на шафах й фасадах можна бачити бронзові та графітові дзеркала. Інколи в даних інтер’єрах зустрічаються стільниці зі штучного дзеркала. М’які меблі в стилі мінімалізму також мають прості геометричні форми.

Освітлення в приміщеннях в стилі мінімалізм передбачає наявність великих вікон для доступу денного світла. Портьєри тут недоцільні, їх заміняють вертикальні і горизонтальні жалюзі чи ролети. Також часто застосовують світильники з екранами з чистої бавовни однотонного забарвлення. Інколи використовується прихована підсвітка стелі з неонових та галогенних ламп.

Стіни в дусі мінімалістичного стилю мають однотонне кольорове рішення, не більше двох-трьох близьких за відтінками кольорів на приміщення. Другий варіант кольорового рішення – це два контрастних кольори. Для оздоблення стін використовують монотонні шпалери, як варіант з не чітко вираженим малюнком, рельєфною поверхнею. Також використовуються фактурна штукатурка, шпалери під фарбування. Дуже цікавими інтер’єри мінімалізму роблять вставки стінових панелей з натуральних чи штучних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, поліроване і фактурне дерево, штучний і натуральний камінь.

Тепер надзвичайно популярний екологічний мінімалізм – натуральні матеріали, приглушені осінні кольори, меблі грубуватих форм.

Суть мінімалістичного підходу в тому, що речі повинні бути лаконічних форм і їх має бути небагато. Інших законів в мінімалізму немає – використовуються будь-які кольори, фактури й просторові рішення. Саме тому мінімалізм часто виглядає дуже по-різному.

Даний дизайн сучасної мінімалістичної квартири цікаво поєднує текстури бетону та іржі з хромовими поверхнями, що візуально розширює простір.  Також у вітальні та спальні використаний прийом опускання стель та виділення іншим кольором зони вікна, щоб візуально розширити кімнати дещо «коридорного» типу.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 91,44 м²

Площа дизайну: 80,69 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2019

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ