Apartment design in the style of a minimalist loft

Read more
The project of an individual house in a minimalist style on a plot with a significant slope

Read more
The latest technologies in modern interiors

Read more
Following The object was designed by us

Design of the children's center City of Professions in Lviv

Розробляючи дизайн дитячого центру, ми керувалися тим, що це cвоєрідне місто професій, де діти можуть відчути себе дорослими. Тут вони можуть влаштуватися на роботу. Спершу їм потрібно буде зробити непростий вибір, ким же вони хочуть працювати? А вибрати є з чого. Дизайн дитячого центру розроблено так, що у Місті Професій можна стати поліцейськими, лікарями, пожежниками, офіціантами, лаборантами, будівельниками, автомайстрами, продавцями, фермерами, банкірами і навіть вчителями. За свою роботу діти отримують зарплатню, а якщо ж грошей катма, то можна взяти кредит в банку (також їм пояснять, що позичені гроші згодом доведеться віддати). Коли ж малюки вчинятимуть правопорушення, то на них чекатимуть громадські роботи. Мета проекту полягає в тому, щоб дати їм можливість проявити себе в різних галузях, отримавши максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти та відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

Головні фішки Міста професій

Також, плануючи дизайн дитячого центру, ми розробили приміщення, в яких малюки можуть відсвяткувати урочисті події: кімната маленьких принцес (дівчата), піратів (хлопці), Оскар (дівчата+хлопці). АК Конструктив, звичайно ж, не міг забути й про дорослих. Дизайн дитячого центру передбачає, що вони також можуть чудово провести час в окремій кімнаті. Але все в Місті Професій крутиться навколо дітей. Тут маленькі пожежники поспішають на виклик, поліцейські патрулюють, медсестри мчать на швидкій допомозі до хворого, акушерки приймають пологи, на кожній ігровій станції кипить робота.

Діти матимуть змогу познайомитись наживо з тією чи іншою професією, адже робота наближена до реальних умов це зовсім не те, що спостерігати за діями поліцейських чи лікарів в Інтернеті. Це не лише корисно, але й пізнавально. Ще одним з плюсів даного дизайну дитячого центру є те, що малюки можуть одночасно спробувати себе в кількох різних професіях.
Можливо, багато хто з дітей саме тут визначиться зі своїм майбутнім.

Важливо, що малюки в Місті Професій зможуть зрозуміти та відчути на собі економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства. Якщо Ви не знаєте, куди піти у Львові з дітьми, де замовити дитячий день народження – приходьте в Місто Професій. Дітям тут стовідсотково сподобається . Віримо, що кожен зможе вибрати собі роботу, яка припаде йому до смаку, а тому відповідно – цікаво проведе час.

If the question "Who to turn to for the development of an interesting and original design?" Does not allow you to sleep peacefully, we will help you solve this problem.

The client is our main partner.

Завжди Ваша, Архітектурна компанія Конструктив

You can see a more interesting design here and here

Specifications

Total area: 1020 м²

Design area: 1000 м²

Ready to work with us? WRITE TO US