The project of an individual house in the village. Shchyrets

Read more
Guest house project in Irpin

Holiday house made of wooden beams is designed on a picturesque wooded area in the suburbs of Kiev. The main goal is to get a cozy space for rest during the year, while preserving the existing trees. 

Read more
Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Following The object was designed by us

Cafe design in the city of Leva

Дизайн сучасних ресторанів, барів та кафе дуже різноманітний. З метою залучення клієнтів заклади роблять великий акцент не лише на меню, але і на оформленні інтер’єру. Багатоманітність стилів та напрямів дозволяє додати родзинку, виділитися серед конкурентів. Простота й точність, ясність композиції і лаконічність – все це мінімалізм – напрям, в якому немає повторів, де за основу взята правильність геометричних форм. Відвідавши мінімалістичний ресторан, Ви, мабуть, не побачите традиційних художніх матеріалів. Тут успішно поєднується природне та промислове, а основними кольорами виступають чорний і білий.

Особливості стилю.

Мінімалізм символізує свободу. Побачити його в незайманому вигляді можна в закладах, які дотримуються японської тематики: зовсім небагато меблів, багато простору і графічність. Тут напрочуд вдало обігрується поєднання світла і тіней. Японська культура подарувала західній простоту форм, відкритість просторів та функціональність. Незважаючи на свою молодість, мінімалізм успішно конкурує з напрямами, які вже давно диктують моду: лофтом, хай-теком. І він стає щоразу популярнішим, особливо в молодіжних колах.

Щоправда, простота мінімалізму оманлива. Цей стиль завжди прагне до досконалості, тому вибираючи його для оформлення дизайну інтер’єру ресторанів і кафе, варто потурбуватися про наступне:
1. Обмежена кількість меблів, декору та супутніх аксесуарів – гості повинні відчувати просторову свободу. При цьому лінії та форми прості, без понтів;
2. Зонування простору – щоб відділити барну зону від обідньої, потрібно використовувати багаторівневе освітлення, скляні чи тканинні перегородки;
3. Кольорова палітра – переважно світлі відтінки, але краще використовувати півтони, графічно підкресливши їх сірим або чорним. Чудовим доповненням стануть необроблені матеріали: метал, скло, дерево, цегла;
4. Геометризм (квадрат, круг, прямокутник, пряма лінія) – в оформленні немає сильних вигинів, завитків і спіралей.

Матеріали, які застосовують при оздобленні приміщень, повинні бути природні. Вітається навіть деяка грубість. Це може бути рельєфна штукатурка, необроблене дерево, камінь чи цегла. Повністю виключаються традиційні шпалери. Їх можна замінити спеціальною серією під пофарбування. Таким чином вам вдасться отримати живий, не перевантажений інтер’єр. Оригінально будуть дивитися стіни з корка. Останнім часом він стає все популярнішим, створюючи затишну обстановку в приміщеннях, оформлених в лаконічному стилі.

Розробляючи даний дизайн кафе ми грамотно поділили простір на зони з допомогою склопакетів. Також з їх допомогою нам вдалося помножити на нуль ті місця, з яких відкривався не надто приємний вид з вікна. Також аби індивідуалізувати наш дизайн кафе ми під час роботи зробили акцент на озелененні. Зокрема хотілося б виділити зелену стіну та лаунж-зону, яку ми рясно засадили пишною травичкою. Дизайн кафе вийшов по-справжньому затишним, в ньому клієнти можуть відчути себе, наче вдома.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання, хто міг би розробити для  Вас цікавий та оригінальний дизайн кафе, ресторану чи відпочинкового комплексу, ми з радістю допоможемо Вам вирішити цю проблему.

Інтер’єр ресторану, кафе, бару – трендові напрямки 2021

Інтер’єр кафе, ресторану, бару має відповідати вимогам часу. Найголовнішим питанням сьогодення є можливість зонування зі збереженням комфорту, зручності, естетики приміщення. В тренді сезону 2021 – дизайн кафе, барів в стилях мінімалізму та “скандинавії”. В цих стильових рішеннях сучасний дизайн кафе має велику кількість прозорих перегородок. Дизайн інтер’єру ресторану передбачає можливість відокремленого відпочинку для компаній, родин, окремих відвідувачів.

Які «новинки» пропонують дизайнері для декору та облаштування кафе, барів, ресторанів, пабів або інших об’єктів відпочинку та харчування?

Дизайн кафе: особливості 2021 року

Дизайн інтер’єру кафе має враховувати особливості майбутніх відвідувачів. Діти чи дорослі, представники певних професій, молоді або зрілі люди потребують різних умов для комфорту. Тому спрямованість на клієнта буде формувати особливості дизайну внутрішніх приміщень.

Трендом сезону 2021 залишаються мінімалістичні рішення. Кафетерії в стилях мінімалізм, “скандинавія” – найліпший вибір сезону. В них є можливість поєднати великий вільний простір та функціонал. Достатню кількість площі на кожного відвідувача та можливість відпочинку для великої компанії.

В обох стильових рішеннях, – скандинавський та мінімалізм, — вітаються натуральні матеріали. Для обставляння замовляються меблі, столи та стільці із дерева, декор з кераміки, дерева або тканини. Передбачаються спокійний тон стін, стелі, підлоги.

Важлива особливість — в дизайні кафе має бути «родзинка». Внутрішні приміщення кафетерію – не просто естетичні, красиві, блискучі. Вони не тільки затишні або витончені. Кафе має знайти свою аутентичну рису, харизму, неповторну особливість. Ця власна ідея має бути показана в інтер’єрі.

Дизайн ресторану

Інтер’єр ресторану потребує вишуканості й досконалих рішень. Тут – найліпший вибір матеріалів, дорогі венеціанські штукатурки, натуральне дерево, яскраве освітлення, вітражний декор. Естетика і красота оформлення стосується майже кожної дрібниці. Велика увага приділяється приладам штучного освітлення. Час відвідування ресторанних закладів – вечір на ніч. Тому штучне освітлення буде створювати простір.

Комплексний підхід до дизайну ресторану дозволяє створити справжній інтер’єрний «шедевр». Для ресторанного декору важлива кожна деталь. Уважливий «музейний» підхід до облаштування, обставляння приміщення робить обід в ресторані дійсно «подією». Тому дизайн ресторану входить в «копієчку», але потім принесе «мільйони». В ресторан, де захоплює та викликає цікавість кожна річ, відвідувачі будуть повертатись знову та знову. За новими приємними почуттями та особливими враженнями.

The client is our main Partner.

Always yours, Architectural company Constructive.

You can see a more interesting design here and here

Specifications

Total area: 100 м²

Design area: 100 м²

Number of bathrooms: 1

Year of design: 2019

Ready to work with us? WRITE TO US