Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Interior design of a mansion in the suburbs of Lviv (Solonka)

Read more
Apartment design in the style of a minimalist loft

Read more
Following The object was designed by us

Apartment design in Lviv (eclectic + loft + mini)

Знайомтеся з нашим новим проектом: “Дизайн квартири у Львові”. В інтер’єрі цього затишного помешкання домінує стиль сучасна еклектика. Вона відкриває перед дизайнерами багато нових можливостей. За грамотного підходу до завдання, його втілення в інтер’єрі, будинок чи квартира отримують ексклюзивний, абсолютно унікальний та індивідуальний характер, якщо Ви одночасного поєднуєте не більше двох-трьох стилістичних напрямів. Еклектика часто проявляється в зміщенні близьких стилів, які не суперечать одне одному: класицизму та ампіру, бароко й модерну. Його родзинкою є те, що він може чудово поєднувати старе і нове, західне і східне. Наслідком цих експериментів є поєднання етнічного стилю з арт-деко та хай-тек.

Дизайн квартири у Львові. Основні риси еклектики:

– різні стилістичні елементи повинні бути об’єднані фактурою, кольором та спільним вирішенням дизайну;
– комфорт та функціональність, виражені в поєднанні сучасних предметів з елементами колишніх епох; використання на меблях таких малюнків, як смужки, зигзаги, кола;
– візерункові шпалери, різьблена плитка на стінах, паркет, драпірування на вікнах та дверних отворах;
– вертикальні лінії, ніші, заокруглені кути;
– східні покривала та килими, декоративні подушки насиченої гами кольорів;
– декоративні деталі, які об’єднують собою різні предмети в інтер’єрі.

Дизайн квартири у Львові. Як створити інтер’єр в стилі еклектика?

Еклектику для оформлення свого помешкання обирають люди з незалежними поглядами. Якщо ти креативний, любиш подорожувати, обожнюєш раритетні речі, то цей стиль саме для тебе.

Меблі в різних стилях

У еклектичному інтер’єрі меблі можуть грати основну роль, а оточуючий простір заповнюють предметами другого плану. Дивани та крісла обов’язково обирати зручними та достатньо великого розміру.

Колір

Еклектика, як стиль акцентується на використанні чистих природних кольорів. Їх гама залежить від ваших смаків, але не варто забувати, що вона повинна об’єднати всі елементи інтер’єру. Кольори в еклектичній кімнаті можуть бути і яскравими, і пастельними, але не нудними та тьмяними.

Стіни й підлога

Покриттям для підлог в еклектичних інтер’єрах, як правило, слугує паркет або ж плитка, яка може бути і прикрасою стін чи деяких її ділянок. Частіше за все, це мотиви східних орнаментів.

Декор

Він може бути яким завгодно: картини, фотопринти, вази, декоративні рамки, лампи з химерними абажурами. Поєднувати їх з іншими предметами інтер’єру потрібно, спираючись на контраст матеріалів і фактур. Наприклад, шовковисту чи оксамитову фактуру текстилю можна візуально підкреслити металічним блиском хромованої бази настільної лампи. Розробляючи цей дизайн квартири у Львові ми не обмежилися лише еклектикою. Так, інтер’єр вітальні виконаний в стилі loft, а спальня має яскраво виражені риси мінімалізму.

Хочете аби Вам розробили цікавий та оригінальний дизайн квартири у Львові? Ми допоможемо Вам вирішити цю проблему.

The client is our main partner.

Always yours, Architectural company Constructive.

You can see a more interesting design here або here

Specifications

Total area: 91,44 м²

Design area: 80,69 м²

Number of living rooms: 4

Number of bathrooms: 1

Year of design: 2019

Ready to work with us? WRITE TO US