Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Interior design of a mansion in the suburbs of Lviv (Solonka)

Read more
Apartment design in the style of a minimalist loft

Read more
Following The object was designed by us

Проект дизайну інтер’єру квартири в стилі мінімалізм з нотками лофту.

Проект дизайну інтер’єру в стилі мінімалізм передбачає невелику кількість деталей, декору, забарвлень, предметів. Якщо ви думаєте, що цей стиль в інтер’єрі асоціюється з аскетичним способом життя чи фінансовими проблемами, то це зовсім не так. Клієнти, які роблять ставку на цей стиль, люблять простір, функціональність та чітку організацію простору.

Головні характеристики стилю:

Дизайн інтер’єру в мінімалістичному стилі вимагає якомога більше вільної площі. Таке рішення, як правило, досягається завдяки демонтажу перегородок, заміни міжкімнатних дверей на арки, збільшення віконних отворів, створення багатьох джерел світла в двоповерхових помешканнях.

Симетричні, чіткі і пропорційні лінії. Меблі сучасні, правильної форми, місткі, розкладні й багатофункціональні. Інколи дизайнери віддають перевагу меблям асиметричних форм. Меблі розташовують так, щоб вони займали якомога менше площі.
Добре освітлені приміщення, в яких використовуються не більше трьох варіантів забарвлень. Найбільш затребуваними є білий, сірий, чорний, бежевий та срібний. Часто їх може доповнювати один яскравий колір: зелений, жовтий, червоний.

Мінімалізм в інтер’єрах квартир залишається стабільно популярним, попри те, що зараз з’являється чимало нових родзинок. Йому вдається виживати в сучасних умовах завдяки тому, що завжди є категорія людей, які не бажають гнатися за модою, віддаючи перевагу простій обстановці. Ще один з факторів популярності мінімалізму – це стрімкий ритм сучасного великого міста, перевантаженого масштабними забудовами, рекламними вивісками та постійним хаосом.

Живучи в подібних умовах, хочеться прийти додому, щоб нарешті відчути себе вільним, де можна відпочити від дрібних та набридливих деталей. Спокійна і комфортна обстановка допомагає розслабитися, добре виспатись та набратися сил. Класичний мінімалізм в інтер’єрі припаде до смаку тим, хто терпіти не може безладу. Цей стиль – оптимальне рішення для перфекціоністів. В мінімалістичній квартирі дуже легко прибирати, створювати строгі пропорції предметів та лаконічні комбінації.

Нотки лофту

Також в цьому проекті відчуваються нотки лофту. Він є одним з найпопулярніших сучасних стилів в дизайні інтер’єру. Його гасло можна лаконічно сформулювати: «Мінімум перегородок та максимум свіжого повітря». Слово «loft» перекладається з англійської, як «горище» чи «апартаменти нагорі». Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості і функціональні, колір переважно холодних відтінків, великі вікна та майже повна відсутність декору.

Фішкою лофту є всілякі нестандартні аксесуари: графіті, плакати, абстракції. Цей стиль – ідеальний вибір для тих, хто найбільше цінує світло та простір в своєму помешканні. Нашим головним завданням в даному проекті було оптимізувати використання площі. Так, щоб клієнти максимально задіювали весь простір дворівневої квартири. Хочеться відзначити, що наші замовники обожнюють чорний колір. Саме тому чимало інтер’єрів виконані в темній гамі. Тут нам вдалося зробити нове планування оселі, практично не чіпаючи старого. Проект дизайну інтер’єру квартири в стилі мінімалізм з нотками лофту є одним з наших найбільш вдалих проектів.

If the question "Who to turn to for the development of an interesting and original design?" Does not allow you to sleep peacefully, we will help you solve this problem.

You can see a more interesting design here and here

Specifications

Total area: 83 м²

Design area: 83 м²

Number of living rooms: 4

Number of bathrooms: 1

Year of design: 2019

Ready to work with us? WRITE TO US