The project of an individual house in the village. Shchyrets

Read more
Guest house project in Irpin

Holiday house made of wooden beams is designed on a picturesque wooded area in the suburbs of Kiev. The main goal is to get a cozy space for rest during the year, while preserving the existing trees. 

Read more
Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Following The object was designed by us

Контемпорарі – це сучасний стиль інтер’єрів, у якому акцент зроблений на тенденціях організації комфортного та ергономічного житла. Стиль з’явився наприкінці минулого століття і став результатом взаємодії мінімалізму, практичності та скандинавського інтер’єру.

Ознаки стилю контемпорарі

  • Контемпорарі – особливий підхід до організації простору. Тут важливими принципами є гармонія поєднання елементів, доступність матеріалів, функціональність кожного аксесуара.
  • Використовуються недорогі та практичні матеріали. Це ламінат та плитка для підлоги, нейтральні шпалери або якісна фарба для стін, гіпсокартон із вбудованими елементами освітлення для стелі.
  • В основі палітри кольорів використані прохолодні тони, цікаві поєднання відтінків, контрастні акценти.
  • Контемпорарі в інтер’єрі відображається в зручних модульних меблях, столах та кріслах-трансформерах. У мешканців має бути можливість перетворити простір під свої актуальні потреби.
  • Стиль відкидає багатий декор, вибираючи функціонально значущі предмети та аксесуари. Саме яскраві та незвичайні деталі зроблять обстановку індивідуальною.

Дизайн інтерєру контемпорарі не вимагатиме великих витрат та дотримання жорстких принципів організації простору. Достатньо знати міру, використовувати гармонійні поєднання кольорів та форм, відштовхуватися від особистих міркувань комфорту та зручності.