The project of an individual house in the village. Shchyrets

Read more
Guest house project in Irpin

Holiday house made of wooden beams is designed on a picturesque wooded area in the suburbs of Kiev. The main goal is to get a cozy space for rest during the year, while preserving the existing trees. 

Read more
Conceptual design of a house in the mountains

Read more
Following The object was designed by us

Скандинавський стиль в інтер’єрі

Скандинавський стиль в інтер’єрі – це, на даний момент, один з найпопулярніших стилів у світі. Його естетика обумовлена особливостями розташування країн, у яких цей стиль з’явився, та їх природними умовами. Концепція стилю – наповнення простору світлом та повітрям. Також його відмінною особливістю є легкість та природність. І це не випадковість – скандинавський стиль в інтер’єрі спирається на велику кількість світла та яскраву палітру кольорів і відображає гармонію людини з природою.

Становлення скандинавського стилю

У 80-тих роках ХIХ століття дизайнери осучаснили скандинавський стиль в інтер’єрі, щоб зробити його більш функціональним. Переваги скандинавського стилю в дизайні були представлені на виставці у Стокгольмі у 1930 році. Трохи пізніше, у 1950 роках “Скандинавський стиль в інтер’єрі” з’явився у літературі як термін. Це сталося після дизайнерських виставок у США.

Особливості скандинавського стилю в інтер’єрі

Основою скандинавського стилю є: натуральні матеріали, функціональність. У ньому одночасно з’єднані і суворість, і витонченість, і легкість. Це дизайн, виконаний у яскравих натуральних тонах, який випромінює спокій, доброту та порядок.

В наш час Скандинавський стиль представлений двома напрямками:

  • традиційний;
  • сучасний.

Традиційний Скандинавський стиль

Стиль бере основу в інтер’єрах Швеції XVIII-ХIХ століття. Це у своєму роді палацова класика. Такий тип відтворює суворість та виділяє грошовий статус господарів.

Сучасний Скандинавський стиль

Цей напрямок поєднує в собі простоту, функціональність, м’якість та витонченість. Тут відсутні старомодні картини в золотих рамах та громіздкі меблі. Візиткою стилю є відсутність усього зайвого та ретельна продуманість.