Проект реконструкції однородинного будинку

Архітектурний проект реконструкції індивідуального житлового будинку розташованого в невеликому селі поблизу Львова

На ділянці був розташований невеликий одноповерховий будинок з трьома приміщеннями, підвалом та горищем. Основною задачею при проектуванні будинку було максимальне збереження зовнішніх стін та фундаментів існуючої будівлі. Тому архітектори прийняли рішення демонтувати всі внутрішні стіни та одну зовнішню, розмістивши в отриманому просторі кухню-вітальню та залишивши на кухні люк в підвал. Проектована частина будинку є прибудованою та надбудованою до існуючої.

На першому поверсі будинку розміщені великий хол, кухня-вітальня, гардероб, санвузол та невеликий кабінет. Також на першому поверсі розміщений гараж з котельнею, який пов’язаний з будинком через гардероб.

З кухні-вітальні є вихід на велику терасу, вид з якої відкривається на сад. Важливим побажанням замовника було проектування тераси з можливістю розміщення великої кількості гостей та створення там обідньої зони. На терасі також розміщений цегляний мангал.

Другий поверх є повністю житловим. Тут влаштовані дві просторі спальні, одна з яких є спальнею господарів з власним великим балконом. Також є невелика спальня, яка може в майбутньому використовуватись як дитяча чи гостьова, гардероб, та великий санвузол з ванною та двума рукомийниками. З коридору другого поверху є вихід на горище.

Архітектура будинку є наближеною до традиційної з використанням сучасних прийомів та форм. Над основним частиною будівлі влаштований чотирьохскатний дах. Частина даху, що знаходиться над гаражем, також є похилою і продовжується над вхідною зоною. Завдяки цьому архітектурному рішенню дана зона є ізольованою від дощу, і нам вдалося сформувати затишний вхід до будинку.

Головною ідеєю проектування було гармонійно вписати будівлю в навколишнє середовище. Тому при оздоблені будинку використовуються декілька типів матеріалів, штукатурка білого та чорного кольору, що гарно поєднується та на контрасті підкреслює форму будівлі. Природні дерево та камінь найкраще пасують до навколишнього середовища та роблять вигляд будинку гармонійним по кольорах і фактурі.

Клієнти дуже задоволені архітектурним проектом. У процесі роботи нам вдалося врахувати усі їхні побажання та отримати красивий, функціональний та ергономічний проект особняка.

Більше дизайну інтер’єрів можна подивитись у нашому портфоліо або тут.

Технічні характеристики:

Загальна площа: 160 м. кв.

Кількість житлових кімнат: 3.

Кількість санвузлів: 2.

Рік проектування: 2020.

x


Ready to work with us?

Get in touch