Індивідуальність в мінімалістичних тонах

Дизайн будинку однородинного типу в с. Кротошин, Львівської обл.

Наш новий проект – дизайн будинку в стилі лофт.

Замовники – творчі і креативні люди. Вони люблять робити різні елементи декору для свого житла – тож малюнки квітів на стінах, художні абстракції та чайний столик зроблений своїми руками з кількох зайвих пеньків, покликані підкреслити цю їх рису. Саме такі речі надають будинку індивідуалізму та особливого характеру.

Розробляючи цей дизайн будинку ми основними кольорами для дизайну обрали сірий і білий. Також ми залишили оригінальну дерев’яну стелю на відкритому просторі першого поверху. У поєднанні ці три кольори створюють дивовижний ефект природності, свободи та спокою, що насправді ідеально підходить молодій сім’ї з дітьми.

Отже:

Відкритий простір з диваном ми вирішили розділити на три зони – зону каміна, зону кінотеатру та зону відпочинку з маленьким чайним столиком в кутку, місце з якого відкривається для огляду найбільша частина інтер’єру.

Камін надає затишку під час вітряної та хмарної погоди, яка досить часто буває у нашому регіоні.

Ми також максимально постаралися зберегти природнє світло всюди де це можливо, проте дозволили собі відкоригувати його інтенсивність там, де це було необхідно, адже у деяких місцях воно було занадто інтенсивним, що порушувало атмосферу домашності та приватності. Також відновленню балансу з концентрацією білого сприяють сірі кольори та меблі темних відтінків.

Спальня власника є наймінімалістичнішим простором у будинку. Цікавим вийшов світловий ефект позаду ліжка, який робить теплішими сірі стіни, пом’якшує фон і створює по-справжньому нестандартну атмосферу.

Також в дизайні ми використали різноманітні графічні елементи, що додають геометричної елегантності інтер’єру та освіжають його. Ви можете зустріти їх на подушках, стінах дитячої кімнати, на підлогах та у вхідній зоні.

Якщо ти працюєш над дизайнерськими проектами певний час, то починаєш розуміти, що дизайн лофт практично несумісний з дітьми. Та ми спробували зробити це і додали деякі елементи, від яких інтер’єр почав виглядати більш модним. Як приклад, брутальні бетонні вставки у контрасті з ніжними квітковими малюнками.

В той же час, для каміна ми використали досить традиційне поєднання з цегляною стіною. Усе розраховано так, що світло від каміна і ЛЕД-елементів створює теплу атмосферу у інтер’єрі й забирає холод бетону.

Окремої уваги заслуговує дитяча кімната. Проектування дитячої – особливий і веселий час. Ти перевтілюєшся у малу дитину й намагаєшся створити фортецю там, де й сам зможеш почуватися спокійно та затишно. І найкращим моментом стає мить, коли стає зрозуміло, що маленькому клієнту подобається твій дизайн й він щасливо усміхається ^^.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто ж може зробити для нас цікавий та оригінальний проект дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер!

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 170,6 м. кв.

Площа дизайну: 139 м. кв.

Кількість житлових кімнат:5.

Кількість санвузлів: 2.

Рік проектування: 2016.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам