Легкість та повітряність – проект дизайну квартири

Дизайн двокімнатної квартири в містечку Винники, Львівської обл.

Квартира передбачена для молодої дівчини з сучасним поглядом на житло. Тож і дизайн двокімнатної квартири повинен був відповідати сучасним модним тенденціям.

Інтер’єр простий і ненав’язливий, в той же час присутні цікаві акценти у вигляді плитки «patchwork» в зоні прихожої і гардеробу. В спальні чорне обрамлення дзеркала і квітковий рисунок додає оригінального характеру.

Санвузли запроектовано в білих відтінках з метою розширення простору. Кухня вирішена у білому глянці в поєднанні зі світлим деревом. Це надає простору легкості і природності.
У вітальні основним акцентом є м’який великий диван, який запрошує до відпочинку, споглядаючи на біокамін або переглядаючи улюблені фільми. Високі масивні штори піднімають стелю і додають певної нотки «урочистості», адже це також кімната для прийому гостей і святкування приємних моментів.

Загалом дизайн двокімнатної квартири вийшов легким та повітряним і водночас стильним та функціональним.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто ж може зробити для нас цікавий та оригінальний проект дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер!

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 76 м. кв.

Площа дизайну: 72 м. кв.

Кількість житлових кімнат:2.

Кількість санвузлів: 2.

Рік проектування: 2016.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам