Новий дизайн у новому баченні інтер'єру

Новий дизайн у новому баченні інтер’єру – це завжди новий світ Клієнта і нове трактування наявного простору

Новий дизайн у новому баченні інтер’єру- це завжди виклик. Особливо це стосується тих випадків, коли йдеться про особливі смаки та погляди Клієнта на те, як має виглядати інтер’єр помешкання. Особливо у випадках якщо у нього є вже досвід самостійного втілення об’єктів.

Квартира розташована на одному з останніх поверхів багатоповерхівки району з такою ж забудовою. Це означає, що концептуально важливо надати приміщенню максимальної кількості природних фактур і кольорів. Тож, заглибившись у деталі розмов з Клієнтами та обговорення майбутніх побажань стосовно вигляду дизайну квартири, ми дійшли спільного знаменника. Було вирішено, що найкраще діяти, виходячи з концепції природне – найкраще, що може з нами відбутися. Концепцію поєднання заданих кольорів та матеріалів у цьому конкретному дизайнерському рішенні ми назвали словосполученням “скандинавський ліс”. Перебуваючи у цьому “лісі” серед найяскравіших проявів цивілізації, мешканець квартири відновлюватиметься психологічно, морально і фізично. Загалом, скандинавський стиль зараз популярний, але нам вдалося вигідно відрізнити наш проект  від нових проектів наших конкурентів.

Характерною особливістю саме цього дизайну є те, що ми його виконували по одному з нових напрямків – дизайн квартир для здачі у довгострокову оренду. Цей напрямок ми почали розвивати не так давно, проте виконали по ньому вже ряд проектів. Таким чином ми уже маємо певні напрацювання, які дозволяють подати новий дизайн приміщення дорого на вигляд, проте, з економних, але якісних, матеріалів.

Ми працюємо по усій Україні та за її межами, даний об’єкт знаходиться у столиці нашої держави. Зрозуміло, що з таким великим попитом на ринку, ми маємо відмежуватися від більш індивідуалістичних побажань і мислити масштабніше, хоча це не так легко зробити. Первісна концепція, обговорена з Клієнтом, чітко увійшла в новий дизайн і ми отримали результат, кращий за очікування.

Виконавши візуалізації, залишилося розробити ряд робочих креслень для будівельників. У даному випадку Клієнти зробили вибір самотужки здійснювати будівельний контроль об’єкту, тож наша задача зосередилася на якомога точнішій деталізації виданих креслень, підготовці специфікацій тощо.

Ще один наш проект у скандинавському дизайні Ви можете подивитись тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 39,17 м. Кв.

Площа дизайну: 37,25 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: 1.

Кількість санвузлів: 1.

Рік проектування: 2016.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам