Об'єкт проектування – квартира у багатоповерхівці

Об’єкт проектування – квартира у багатоповерхівці із концептуальним мінімалістичним дизайном для проживання у ній сім’ї із трьох чоловік

Об’єкт проектування квартира у багатоповерхівці, в якій потрібно створити дизайн інтер’єру у мінімалістичному стилі зі скандинавськими елементами. Зараз часто Клієнти замовляють такий дизайн, і на ринку є на нього попит, а багато архітектурних студій пропонують його як найуніверсальніший із сучасних стилів. Втім, не завжди бачення замовника співпадає з баченням дизайнера – присутній деякий момент суб’єктивного сприйняття стилів та напрямків. Проте у даному випадку все склалося ідеально і бачення Клієнта повністю співпало із баченням дизайнерів нашої архітектурної компанії. За роки роботи на ринку нам вдалося відшліфувати методи роботи, щоб досягати ефекту швидко та із максимальним влучанням у ціль.

Будинок, у якому знаходиться об’єкт проектування, розміщений у елітному районі Києва. Фактично, у ньому і немає квартир без дизайну інтер’єрів, адже естетичне задоволення від перебування у помешканні, створеному дизайнером, не можна ніяк порівняти з навіть найкращим приміщенням без дизайну – тож поступово замовники все краще розуміють необхідність створення дизайнерських рішень – концептуальних і ергономічних, красивих і стильних, раціональних та відносно простих у втіленні. Тож скандинавський дизайн інтер’єру цілком логічно увійшов на український ринок архітектурних послуг і зберігає на ньому закономірне лідерство.

У даній квартирі, виходячи з її невеликої початкової площі, було вирішено створити такий дизайн інтер’єру, щоб досягнути максимального ефекту збільшення квартири. Тож ми використовували різні прийоми, і об’єкт проектування після закінчення усіх проектних робіт та візуалізацій досягнув гармонійно просторого вигляду.

У невеликих приміщеннях універсальним рецептом є об’єднання різних площ у одну, наприклад – вхідної зони і вітальні, кухні і вітальні, вітальні і спальні тощо. Проте у чому точно економити не можна, то це у якості санвузлів. Тож з них ми і почали, дотримавшись при цьому стриманих кольорів, але взявши сантехніку якісних світових брендів.

У оформленні інших частин квартири взяла участь безпосередньо дружина Клієнта. Тож, можна сказати, що даний об’єкт проектування – синтез спільних дизайнерських рішень.

Схожий проект можна оглянути тут.

Технічні характеристики:

Загальна площа: 34.5 м. Кв.

Площа дизайну: 33.4 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: 1.

Кількість санвузлів: 1.

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам