Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн блокованого будинку в мінімалістичному стилі

Наш нове дітище, – дизайн блокованого будинку в стилі мінімалізм. Його головними рисами є стриманість та строгість в оформленні. Це досягається з допомогою використання функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. При роботі в цьому стилі слід не забувати про те, що чи не найважливішим є розумний розподіл простору. Інтер’єр кімнат в мінімалізмі ідеально пасує тим, хто втомився від всіляких понтів та прагне простоти. Також в даному проекті можна почути кілька ноток лофту – одного з улюблених стилів сучасної молоді. В ньому немає нічого зайвого. Лише ті предмети та пристрої, котрі власник збирається використовувати в повсякденному житті. Кімнати виконані в стилі мінімалізм характеризуються просторістю. Також в них ніколи не бракує сонячного світла.

Життя великого міста вимагає постійної концентрації та віддачі від кожного. Ця тенденція сприяє розповсюдженню в дизайні інтер’єрів стилю мінімалізм, дуже простого, з лаконічними формами і структурами. З його допомогою можна досягнути ефекту збільшення простору та звільнитися від тисняви й скутості, які часто переслідують нас в типових квартирних коробках. Комусь він видасться нудним, а для людей з почуттям міри, які терпіти не можуть нічого зайвого – ідеальним. Для більшості прихильників мінімалізму – це єдиний шанс позбутися від всього непотрібного та досягнути душевної рівноваги.

Чимало списів зламано щодо цього стилю, але найголовніше, що він нікого не залишає байдужим. Позбутися від похмурих та незграбних стінок, меблів та непотрібного декору – давня мрія багатьох з нас. Головними рисами мінімалістичного стилю є стриманість та строгість в оформленні. Це досягається з допомогою використання функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. При роботі в даному стилі чи не найважливішим є розумний розподіл простору.

Розробляючи наш дизайн блокованого будинку ми використали існуючу монолітну стелю в опен спейсі, дерев’яні рейки вертикальне озеленення та нетрадиційне оздоблення паркетною дошкою (на стіні). Також хотілося б відзначити лаймовий модульний диван.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального проекту?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 151,46 м²

Площа дизайну: 80,67 м²

Кількість житлових кімнат: 3

Кількість санвузлів: 3

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ