Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру квартири в стилі контемпорарі

Наше нове дітище – дизайн інтер’єру квартири в стилі контемпорарі. Сучасний стиль для комфортного життя – саме це визначення найточніше передає суть стилю контемпорарі (від англ. «contemporary» – «сучасний»). Він виник в 60-х роках ХХ століття на основі скандинавського стилю з метою виробництва меблів та предметів побуту, які б відрізнялися зручністю, доступністю та функціональністю.

Мебельні конструктори тих часів керувалися ідеєю створення якісних предметів з високими технічними показниками, але з нальотом елегантності. І в ті часи, коли заможні люди в інтер’єрах своїх будинків дотримувались традиційних, інколи пафосних канонів, основна маса була вимушена адаптовувати невеликі квартирки до сучасного стилю життя. До того ж, використання виразного декору й незвичних деталей давало можливість зробити житло більш затишним навіть в мінімалістичному стилі інтер’єру чи хай-тек.

Основні риси стилю контемпорарі:

Яскравість і лаконічність планування, а також простота в оформленні;

Цілісність й комфорт, очевидна функціональність і доступність предметів меблів. Створити в своєму будинку інтер’єр контемпорарі зможе будь-хто, потрібно лише проявити хороший смак в прагненні втілити атмосферу затишку;

Функціональне зонування приміщення, яке поєднується з легкістю компонування в ньому елементів обстановки;
Гладкі поверхні чітких форм, пропорційних ліній. Вони є необхідним фоном для декоративних елементів інтер’єру;

Аксесуари в інтер’єрі нечисленні, але часто етнічних та класичних форм;

Наявність вбудованих і модульних меблів для зберігання з багатьма відсіками, ящиками та стелажами.

Матеріали характерні для стилю контемпорарі в інтер’єрі:

Для того, щоб в помешканні оформити інтер’єр в однойменному стилі, найчастіше використовують штучні матеріали, такі як: скло, ламінат, метал, штучний камінь, пластик. Звичайно, застосування натуральних матеріалів ніхто не відміняв, за умови їх надійності, хорошої обробки та екологічності.

Говорячи про оздоблення стін, їх найчастіше або фарбують, або ж заклеюють ненав’язливими шпалерами. В конструкціях стелі найчастіше застосовують гіпсокартон, в який вставляють підсвітку, а підлоги застелюють плиткою чи ламінатом, які чудово зарекомендували себе як на кухні, так і в ванній чи передпокої з вітальнею. Одним словом, дизайн інтер’єру квартири в стилі контемпорарі немає таких матеріалів, які б ви не могли придбати в звичайному будівельному гіпермаркеті.

Змінюються стилі, тенденції, кольорова гама але чорне і біле залишається вічним. Це вже не перший наш проект в ахроматичному вирішенні, адже в такому інтер’єрі кожен клієнт може побути трошки дизайнером і додати кольорових акцентів відповідно до cвого смаку. Щоправда, варто виділити кілька акцентів, які зараз в тренді: шпалери на кухні в чорно-білу смужку, м’які панелі в узголів’ї ліжка в спальні, великий та зручний диван у вітальні.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 64,8 м²

Площа дизайну: 64,8 м²

Кількість житлових кімнат: 2

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2017

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ