Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн будинку в мінімалістичному стилі

Наше чергове творіння – дизайн будинку в мінімалістичному стилі. Життя сучасного великого міста вимагає постійної концентрації та віддачі від кожного. Ця тенденція сприяє розповсюдженню в дизайні інтер’єрів стилю мінімалізм, дуже простого, з лаконічними формами і структурами. З його допомогою можна добитися ефекту збільшення простору та звільнитися від тисняви й скованості, які часто переслідують нас в типових квартирних коробках.

Передумови мінімалізму можна відшукати в конструктивізмі ХХ століття. Тоді, з розвитком новий технологій та поглядів на життя, і з’явився даний стиль зі своєю філософією та баченням світу. Одних мінімалізм вражає стерильністю та бездушністю форм, інших- великими світлими об’ємами, логікою і функціональністю. Комусь він видасться нудним, а для людей з почуттям міри, які терпіти не можуть нічого зайвого – ідеальним. Для більшості прихильників мінімалізму – це єдиний шанс позбутися від всього непотрібного та досягнути душевної рівноваги. Чимало списів зламано щодо цього стилю, але найголовніше, що він нікого не може залишити байдужим. Позбутися від похмурих та незграбних стінок, меблів та непотрібного декору – давня мрія багатьох з нас.

Головними рисами мінімалістичного стилю є стриманість та строгість в оформленні. Це досягається з допомогою використання функціональних предметів інтер’єру, геометричністю форм та поєднанням двох базових кольорів. При роботі в даному стилі слід не забувати про те, що чи не найважливішим в ньому є розумний розподіл простору.

Розробляючи цей дизайн будинку в мінімалістичному стилі ми намагалися максимально наблизити його до природи. Саме тому ми уникали яскравих кольорів, які були б недоречними в ідеально підібраних мінімалістичних нотах. Замовник хотів максимально візуально збільшити простір. Нам вдалося досягнути цього, використавши в інтер’єрі будинку чимало дзеркал.

Цей дизайн будинку в мінімалістичному стилі має немало фішок, і  однією з головних є оригінальні світильники, що створюють сонячний ефект всередині, навіть тоді, коли за вікном панує типова львівська погода.

Якщо Ви втомилися від понтів та прагнете зробити свою домівку по-справжньому затишною, тоді ваш вибір мінімалізм.

До кого ж звернутися за розробкою цікавого та оригінального проекту? Мабуть, відповідь Ви знаєте й самі, адже саме Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 81,12 м²

Площа дизайну: 81,12 м²

Кількість житлових кімнат: 3

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2018

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ