Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру квартири виконано в одному зі старих будинків Сихівського масиву у Львові. У таких квартирах ще діє централізоване опалення, відсутня вентиляція та присутні старі підходи до розпланування і наповнення простору.

Виконуючи дизайн інтер’єру, ми максимально намагались відійти від «старої» моделі проектування і запропонували Клієнтам нові та сучасні проектні рішення.

Зокрема, у проекті передбачено великий відкритий простір з острівною кухнею, обідню зону, цікаві куточки для роботи і відпочинку, гардеробні і господарські шафи. Запропонували рішення щодо розведення всіх інженерних мереж та комунікацій.

Загалом вся квартира вийшла світла і затишна, де переважають теплі, «земляні» відтінки та дерев’яні текстури. Вітальня нейтральна без виражених акцентів але з чіткими лініями і формами. Зона кухні максимально практична і ергономічна. Спальня господарів невелика проте вміщає зону релаксу – підвісне крісло, подіум з м’якою стінкою та фіто стінку. Космічна дитяча передбачена для справжньої маленької мрійниці.

Технічні характеристики

Загальна площа: 69 м²

Площа дизайну: 64 м²

Кількість житлових кімнат: 2

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2020

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ