Проект котеджу каркасного типу в с. Бережани, Львівської обл.

Читати більше
Інтер’єри реабілітаційного центру для підтриманого проживання

Читати більше
Дизайн фасаду існуючого будинку, що розташований в с. Солонка

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Дизайн інтер’єру квартири виконано в одному зі старих будинків Сихівського масиву у Львові. У таких квартирах ще діє централізоване опалення, відсутня вентиляція та присутні старі підходи до розпланування і наповнення простору.

Виконуючи дизайн інтер’єру, ми максимально намагались відійти від «старої» моделі проектування і запропонували Клієнтам нові та сучасні проектні рішення.

Зокрема, у проекті передбачено великий відкритий простір з острівною кухнею, обідню зону, цікаві куточки для роботи і відпочинку, гардеробні і господарські шафи. Запропонували рішення щодо розведення всіх інженерних мереж та комунікацій.

Загалом вся квартира вийшла світла і затишна, де переважають теплі, «земляні» відтінки та дерев’яні текстури. Вітальня нейтральна без виражених акцентів але з чіткими лініями і формами. Зона кухні максимально практична і ергономічна. Спальня господарів невелика проте вміщає зону релаксу – підвісне крісло, подіум з м’якою стінкою та фіто стінку. Космічна дитяча передбачена для справжньої маленької мрійниці.

Технічні характеристики

Загальна площа: 69 м²

Площа дизайну: 64 м²

Кількість житлових кімнат: 2

Кількість санвузлів: 1

Рік проектування: 2020

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ