Проект індивідуального житлового будинку в смт. Щирець

Читати більше
Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Відпочинковий будинок з дерев’яного бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева. 

Читати більше
Концептуальний проект будинку в горах

Читати більше
Наступний Об'єкт спроектований нами

Проект мінімалістичного дизайну в ахроматичних тонах з включенням смарагдових акцентів.

Наш новий проект дизайну – квартира в таунхаузі, виконаний у вже класичному для нас мінімалістичному стилі. Зароджений у Європі, в другій половині ХХ століття, мінімалізм став відповіддю дизайнерів на ріст та розвиток модерністських течій. Романтизм поступово витіснився практичністю та функціональністю, а потім логічно перейшов у простоту, точність та лаконічність форм.

Проект дизайну в стилі мінімалізм заперечує класику в творчих прийомах використовуючи природні та промислові матеріали. Він характерний використанням простих геометричних форм у елементах, малими об’ємами та пануванням в дизайні нейтральних кольорів.

Іноді мінімалізм ототожнюють з аскетизмом. Це не зовсім правильно, адже мінімалізму при всій його простоті геть не чужі комфорт та затишок. І саме через таке парадоксальне поєднання цей стиль дизайну вимагає бездоганного почуття стилю та міри і не терпить поспішності та помилок.

Поділ приміщень в стилі мінімалізм, дуже часто доволі умовний – в якості розділювачів використовуються як елементи меблів так і позонне оздоблення. Також часто використовуються скляні чи розсувні перегородки і грамотно виконана підсвітка поверхонь. Внутрішні стабільні перегородки, зазвичай, відсутні. У мінімалізмі панує чистий та вільний простір. Мінімалістичний проект дизайну грає півтонами і різкими контрастами. Також в такому дизайні можна зустріти вкраплення сірого, бежевого та смарагдового кольорів.

Елементи, що часто використовуються в дизайні мінімалістичного напрямку:

  • Стіни переважно фарбовані чи оштукатурені штукатуркою з чіткою фактурою. Іноді трапляється використання шпалер однотонного або різко-контрасного забарвлення;

  • Стеля світла, однотонна. Може бути як рівною так і з використанням багаторівневих конструкцій;

  • Для покриття підлоги використовують лінолеум чи кахель, іноді дерево або матеріали які своєю структурою чи забарвленням його нагадують. Тут також панують світлі відтінки.

  • Найкращим рішенням для вмеблювання у мінімалістичному дизайні вважаються вбудовані гарнітури. Меблі переважно з натурального дерева, з використанням алюмінієвих профілів зі шкіряними, хромованими чи скляними вставками і деталями. Оббивка переважно однотонна з включенням яскравих деталей – подушок ітп. Головні правила мінімалізму – легкість і помірність – дотримуються і в умеблюванні.

Наш проект дизайну вийшов цілком мінімалістичним як по суті так і по наповненню. Виважені кольори, легкість і своєрідна повітряність – ось його основні характеристики, підкреслені цікавими смарагдовими та рожевими вставками відповідно до зонування та функціоналу приміщень.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «Хто ж може зробити для нас цікавий та оригінальний проект дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер!

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики

Загальна площа: 170 м²

Площа дизайну: 144 м²

Кількість житлових кімнат: 4

Кількість санвузлів: 2

Рік проектування: 2020

Готові працювати з нами? НАПИШІТЬ НАМ