Проект багатоповерхового будинку на вулиці Дальній у Львові

Проект багатоповерхового будинку у Львові

Архітектура даного будинку досягнута за рахунок гармонійного поєднання простих геометричних форм та спокійної кольорової гамми. Завдяки такому рішеню проект багатоповерхового будинку не виривається із загальної структури району, а навпаки підкреслює його затишок та спокій, при цьому привертаючи погляди перехожих. При проектуванні нами було враховано всі особливості району забудови. Що стосується об’ємно – планувальної структури, то будинок 4-ри поверховий з підземним паркінгом для власників квартир. Функціональне планування квартир забезпечує комфортне проживання. Квартири, які розташовані на першому поверсі, мають власні приквартирні дворики з терасами задля забезпечення додаткового комфорту мешканців. Загалом проект у своїй сукупності створює гармонійний ефект «людина-архітектура-оточення».

Проект багатоповерхового будинку виконувався досвідченими архітекторами та інженерами-конструкторами та за допомогою сучасних професійних програм для розрахунку і проектування з використанням 3D- моделювання і 3D-візуалізації, що дає змогу виключити максимальну кількість проблем при будівництві і забезпечити максимальну безпеку для людей, які проживатимуть в такому будинку.

Конструктивна схема будівлі – повний безригельний каркас. Колони – монолітні залізобетонні. Простінки – монолітні залізобетонні. Перекриття – монолітне залізобетонне. Покриття – монолітне залізобетонне. Зовнішні стіни – цегляна кладка товщиною 250 мм, утеплюються мінеральною ватою.

Будинок відповідає всім сучасним вимогам і нормам, адже саме Клієнт – наш головний партнер і ми, в свою чергу, постаралися спроектувати будинок не лише естетичним але й функціональним та зручним для життя, врахувавши всі особливості району забудови. Ми віримо, що лише у взаємодії замовник-проектувальник-споживач можна спроектувати справді зручне, функціональне та  естетичне житло.

Більше наших архітектурних проектів можна переглянути тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 91,44 м. Кв.

Площа дизайну: 80,69 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: 4.

Кількість санвузлів: 1.

Рік проектування: 2019.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам