Проект багатоквартирного будинку та його фасаду

Проект багатоквартирного будинку та його фасаду

Проект багатоквартирного будинку та його фасаду – виклик для цілої нашої команди спрацювати швидко та ефективно і запроектувати гармоніюючий зі строкатим навколишнім середовищем житловий будинок

Проект багатоквартирного будинку та його фасаду – таке замовлення ми отримали від Замовника, котрий цінує швидкість роботи, точність та своєчасність. Вивчивши смаки та погляди Клієнта, ми прийняли рішення вирішити фасад будинку у якомусь нейтральному, проте активному та актуального кольорі. Мабуть, це єдиний проект, у якому початок роботи йшов від зовнішньої форми та вигляду. Адже, вставляючи новий проект багатоквартирного будинку та його фасаду у щільну оточуючу забудову, потрібно було врахувати таку велику кількість факторів, щоб досягти гармонійного вигляду, що першочерговим завданням став саме зовнішній вигляд будинку.

Етап планування квартир зайняв доволі небагато часу, адже у багатоквартирному будинку завдання архітектора – скласти оптимальний план приміщення, а далі – вже питання техніки. Тож, багатоквартирні будинки робити є і тяжче, і легше водночас.

Особливим рішенням було поставити наскрізні вікна на кутах будинку. Це вплинуло як на фасад будинку, так і покращило існуюче планування квартир. Тож наш новий проект багатоквартирного будинку та його фасаду став функціонально-планувальним оптимальним рішенням, виходячи із запасу наявної забудови та побажань Замовника. До речі, про Замовника – ця юридична особа збудувала не один десяток будівель, тож по праву може називатися експертом будівельно-архітектурної справи. Звісно, коли працюєш із Замовниками, які деякі речі знають краще за тебе, вчишся і ростеш на проекті. Для нас це був цікавий і небанальний досвід. У ньому ми не лише справилися з поставленими задачами проектування і подальшого дизайну інтер’єрів, а й дізналися актуальні речі про тенденції ринкової кон’юнктури.

Проект багатоквартирного будинку

Роль такого проекту може відрізнятись за двома факторами: чи це буде комерційне замовлення для визначеного підрядника, або це буде просто масштабна ідея за запитом кількох співвласників. Будь-який з цих варіантів є реальним та під силу професіоналам своєї справи.

Планування концепції роботи прямо залежатиме від інвестицій у майбутній проект. Відразу після опрацювання цього кроку вибудовуються підходи щодо будівництва. Завдання, які постають відтепер:

  • Розробка будинків на невелику кількість поверхів. Це також можуть бути комплекси, що представлені найпростішими конструкціями на 2-3 сім’ї. Наприклад, згадаймо ідею дуплексу або одного із малоповерхових будинків на багато секцій – таунхаусу. Такі варіанти забудови є дуже популярними в Європі. З роками все частіше їх можна зустріти тут, в Україні. Цей формат будинків найкраще прижився на території приміських районів. Коли всі блага цивілізації поряд, але водночас природа та свіже повітря нікуди не поділись.
  • Проектування багатоповерхових будівель. Зручність тут полягає в іншому. Є можливість розмістити більше людей з різними запитами щодо площі житла. Чимало компаній бажають мати в будинку велику палітру квартир: від формату смарт до 4-кмінатних. Різний рівень доходів, подружня пара чи ціла сім’я з 4-5 людей – це класична цільова аудиторія для таких варіантів житла. В цьому їх і перевага. Хоча тут є і свої нюанси. Проекти масштабніших житлових будинків мають проходити спеціальну експертизу від держави та отримати незалежну експертну оцінку. Це виключає всі можливі ризики щодо будівництва, а також допомагає обгрунтувати його рентабельність.

Проектування малоповерхових будинків

Ця ідея стала актуальною зовсім недавно. Дуже зручно, коли декілька людей придбали одну земельну ділянку і хочуть там облаштувати своє житло. Таким чином, такий багатоповерховий будинок вийде по-своєму камерним та затишним. При цьому, навколо може залишатись навіть прибудинкова територія для спільного користування.

Це знижує витратність в порівнянні з проектуванням власного котеджу, але його характерні риси все одно вдається зберегти.

Проектування та дизайн фасаду багатоповерхового будинку

До масштабних будівель будуть й більші вимоги. Перш за все, до уваги береться не клас будинку та його комфорт. Важливо, щоб подібне житло відповідало всім санітарно-гігієнічним нормам та було безпечним. В цьому випадку має бути увага до кожної деталі – добре, коли гра простору відмінно поєднується з плануванням технічної частини. Нехтування одним із пунктів неможливо. Продуманий кожний елемент комунікації, а будь-яка з перегородок стін підлаштована під базові потреби майбутніх власників квартири.

Наші спеціалісти мають беззаперечний досвід для будь-якого виду проекту. Тому вони відмінно спланують як багатоквартирний багатоповерховий будинок, так і спільне житло для меншої кількості співвласників.

Сьогодні у нашому новому проекті багатоквартирного будинку вже живуть люди і роблять дизайн квартир по наших ескізах. Ми раді, що у даному замовленні нам вдалось поєднати оптимальний зовнішній вигляд будинку разом з цікавим внутрішнім плануванням квартир.
Запрошуємо дивитись схожий проект і знайомитись з нашою командою у соцмережах.

Технічні характеристики:

Площа ділянки: 0,45 га.

Площа будинку: 425 м. Кв.

Поверховість: 4.

Гаражі: 3.

Рік проектування: 2016.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам