Проект багатоквартирного будинку та його фасаду

Проект багатоквартирного будинку та його фасаду – виклик для цілої нашої команди спрацювати швидко та ефективно і запроектувати гармоніюючий зі строкатим навколишнім середовищем житловий будинок

Проект багатоквартирного будинку та його фасаду – таке замовлення ми отримали від Замовника, котрий цінує швидкість роботи, точність та своєчасність. Вивчивши смаки та погляди Клієнта, ми прийняли рішення вирішити фасад будинку у якомусь нейтральному, проте активному та актуального кольорі. Мабуть, це єдиний проект, у якому початок роботи йшов від зовнішньої форми та вигляду. Адже, вставляючи новий проект багатоквартирного будинку та його фасаду у щільну оточуючу забудову, потрібно було врахувати таку велику кількість факторів, щоб досягти гармонійного вигляду, що першочерговим завданням став саме зовнішній вигляд будинку.

Етап планування квартир зайняв доволі небагато часу, адже у багатоквартирному будинку завдання архітектора – скласти оптимальний план приміщення, а далі – вже питання техніки. Тож, багатоквартирні будинки робити є і тяжче, і легше водночас.

Особливим рішенням було поставити наскрізні вікна на кутах будинку. Це вплинуло як на фасад будинку, так і покращило існуюче планування квартир. Тож наш новий проект багатоквартирного будинку та його фасаду став функціонально-планувальним оптимальним рішенням, виходячи із запасу наявної забудови та побажань Замовника. До речі, про Замовника – ця юридична особа збудувала не один десяток будівель, тож по праву може називатися експертом будівельно-архітектурної справи. Звісно, коли працюєш із Замовниками, які деякі речі знають краще за тебе, вчишся і ростеш на проекті. Для нас це був цікавий і небанальний досвід. У ньому ми не лише справилися з поставленими задачами проектування і подальшого дизайну інтер’єрів, а й дізналися актуальні речі про тенденції ринкової кон’юнктури.

Сьогодні у нашому новому проекті багатоквартирного будинку вже живуть люди і роблять дизайн квартир по наших ескізах. Ми раді, що у даному замовленні нам вдалось поєднати оптимальний зовнішній вигляд будинку разом з цікавим внутрішнім плануванням квартир.
Запрошуємо дивитись схожий проект і знайомитись з нашою командою у соцмережах.

Технічні характеристики:

Площа ділянки: 0,45 га.

Площа будинку: 425 м. Кв.

Поверховість: 4.

Гаражі: 3.

Рік проектування: 2016.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам