Проект гостьового будинку в м. Ірпінь

Архітектурний проект дерев’яного будинку для гостей.

Архітектурний проект дерев’яного будинку з бруса запроектований на мальовничій лісистій ділянці в передмісті Києва. Основна мета – отримати затишний простір для відпочинку протягом року, максимально зберігши при цьому існуючі дерева.
Ми запроектували лаконічний об’єм, що складається з 2-х частин: власне будинок і конструкція терас та накриття  ними , що ніби обгортає будівлю з трьох сторін.
Функціонально будинок поділений по вертикалі. 1 рівень – активна зона (кухня-вітальня, сауна, відпочинкові тераси), 2 рівень – зона спалень. Тераса, в свою чергу, теж має поділ. Тут передбачено місце для вогнища та барбек’ю з ефектною металевою конструкцією димаря, підвішеного металевими тросами до накриття. Також наявне місце для відпочинку після сауни.
Близькість до природи забезпечується великими панорамними вікнами на 1-му рівні та балконами – на 2-му. Сприяють цьому і матеріали стін та тераси (дерев’яний брус та терасна дошка відповідно) та дерева, розташовані поруч (задля одного з них запроектовано отвір в накриті тераси).
Архітектурної виразності додає і контраст в оздобленні: дерев’яним стіновим брусам , що виглядають немов обвуглене дерево (BURNED WOOD) протиставляється об’єм сходової клітки та тераси, оздоблений світлою вагонкою.

Більше наших проектів можна оглянути тут або тут 

Технічні характеристики:

Площа ділянки:: 0.15 га.

Площа будинку: 127,3 м. Кв.

Поверховість: 2.

Кількість спалень: 3.

Гараж: на немає.

Рік проектування: 2016.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам