Дизайн особняка на два поверхи в с. Кротошин, Львівської обл.

Дизайн особняка як мультизадачний виклик для дизайнера + молоді прогресивні Клієнти = мінімалістичний інтер’єр із скандинавськими вкрапленнями

Дизайн особняка для молодої сім’ї – це неабиякий виклик для більш досвідчених і консервативних дизайнерів. З одного боку, ти маєш викластися концептуально і зробити щось дуже круте, з другого – молодші люди мають своє бачення і часто воно є передовим на ринку. Більш передовим, ніж звиклі дизайнерські рішення та стандартні архітектурні проекти. При оформленні замовлення і перед початком роботи над дизайном, необхідно визначити смак замовника і стиль, у якому будемо проектувати. Наш дизайн особняка вийшов у мінімалістському стилі у поєднанні зі скандинавськими елементами.

Всередині особняка домінує відкритий простір, багато світла, повітря – інтер’єр наповнюється життям, позитивом, радістю. Тож потрібно лише підкреслити це і виділити у дизайні інтер’єру. Розпочнемо з кухні, котра є острівною і відкритою. Наші Клієнти полюбляють приймати гостей і проводити з ними свій час, тож простір ми вирішили залишити повністю відкритим, починаючи від кухні острівного типу і закінчуючи плавним переходом у коридор та зону передпокою. У декорі використано ахроматичну чорно-білу гаму із додаванням природних матеріалів – дерево, та природних кольорів – зелений. Камін в інтер’єрі додає затишку та підкреслює природній характер декору.

Санвузли виконано у строгому стилі без зайвих деталей, з підкресленням мінімалістичного настрою, проте з включенням великих елементів – велике дзеркало, довгі світильники, довга на усю довжину стіни ванна. Вхід у будинок має цікаве бордове забарвлення, колір гармоніює у просторі та додає цікаву нотку у дизайн інтер’єру.

Робоча зона для Клієнтів, котрі працюють іноді вдома, зроблена спільно-розділеною у кабінеті, який відмежований лише зонально, без виділення окремого приміщення. Збоку формується зручна шафа-стелаж, на якій можна розмістити велику кількість різноформатних книжок, журналів та інших матеріалів, а зору через велике вікно відкривається приємний вигляд на кращу частину ділянки та оточуючий простір.

Більше про дизайн особняка можна прочитати тут. Детальніше познайомитися з дизайнерами та архітекторами компанії, колективом та його цінностями можна за цим посиланням.

 

Технічні характеристики:

Загальна площа: 192 м. Кв.

Площа дизайну: 125 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: .

Кількість санвузлів: 3.

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам