Проект дизайну квартири в новобудові, м. Львів

Дизайнер і Клієнт помінялися місцями – що з цього вийшло? Витончений проект дизайну квартири в новобудові

Наш проект дизайну квартири в новобудові виник як квінтесенція бажання Архітектурної компанії “Конструктив” задовольнити Клієнта у найменших дрібницях проекту дизайну інтер’єру та наблизити його до ідеалу. Цього разу Клієнт виявився дуже вибагливим і з надзвичайно витонченим смаком. Втім, саме це ми і любимо найбільше – тож, провівши усі попередні переговори та анкетування, ми із захопленням взялися до роботи.

Перш за все ми почали опрацьовувати спальню господарів. Спальня – особливе місце, у якому необхідно збалансувати кількість тканин – не забагато і не замало, аналогічно з освітленням, висотою меблів, фактурою матеріалів. Дизайнер працював подекуди без вихідних і все шукав вирішення, проте до фіналу ми таки не наблизились. І тут ми вирішили – чому б не включити у свою команду… самого Клієнта?! І ось, результат перевершив усі очікування.

Реалізація спальні – лічені дні, ванна – один день, кухня – кілька годин. Кожен член сім’ї Клієнта побував на місці проектанта і може тепер носити горде ім’я ” Дизайнер “. Тільки вітальню і дитячу Клієнт вирішив повністю довірити нам. Тож там вже ми змогли себе відчути і дитиною, яка зростатиме у своєму дитячому світі, і господинею оселі, яка от-от гостинно відчинить двері відвідувачам. Завдяки таким неймовірним перевтіленням дизайнер став дитиною, Клієнтом, приміряв на себе точку зору оточення, а Клієнт наш тепер трішки дизайнер і вже нові свої приміщення зможе сміливо декорувати власноруч.

І ще кілька слів про дизайн дитячої кімнати. Ми обрали ніжно-рожеву гаму, яка підкреслювала б витонченість та своєрідність натури доньки Замовників, а також розділили саме приміщення на зони – у такий спосіб дитина зможе переміщуватися в межах однієї кімнати, проте їй це не набридатиме і кожну з цих зон дитина зможе наповнити новим, особливим змістом. Світильники для усіх кімнат ретельно підбиралися за кращими показниками ціна – якість і купувалися вже на початку процесу реалізації дизайн проекту квартири.

А вам сподобалося, що зробив наш дизайнер? 🙂 Нам дуже 🙂 долучайтесь до нашої архітектурної компанії і ви та відчуйте себе у різних ролях під чітким контролем професіоналів! Послуги дизайнера АК “Конструктив” =ідеальний інтер’єр вашої оселі

Схожий проект можна побачити тут.

Прочитати більше про нашу архітектурну компанію тут.

Технічні характеристики:

Загальна площа: 109,3 м. Кв.

Площа дизайну: 109,3 м. Кв.

Кількість житлових кімнат: 4.

Кількість санвузлів: 2.

Рік проектування: 2017.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам