Проект дизайну стоматологічної клініки

Проект дизайну стоматологічної клініки

Наша нова робота – проект дизайну стоматологічної клініки. Стоматологія в уявленні сучасної людини вже давно перестала асоціюватися з камерою тортур, похід куди викликає моторошний страх та дрижаки. Білий кахель, запах ліків та жорстокі лікарі – це все залишилось в далекому минулому. Сьогодні власники стоматологічних клінік чи кабінетів намагаються зробити так, щоб спокусити клієнта і, щоб він захотів сюди повернутися. Цій меті слугують не лише найновіше обладнання, задоволення всіх бажань пацієнта, а й інтер’єр.

Особливості даного дизайну

Готуючи даний проект, ми в першу чергу зробили акцент на тому, щоб зробити цей заклад приємнішим та комфортнішим. Також не потрібно було забувати про належні санітарні та функціональні вимоги. Для цього ми підібрали виключно практичні та надійні матеріали. Стіни та підлога викладені плиткою, яка легко миється та стійка до забруднень.

Цей дизайн проект стоматологічної клініки не перший подібний об’єкт у нашій практиці. Проте тут він вийшов сучасним та таким, що буде актуальним ще багато років. Цього вдалося досягнути завдяки використанню в оформленні даного інтер’єру трендовго мінімалістичного стилю. Одним з головних завдань, яке потрібно вирішити при проектуванні медичного закладу, є надання його площі максимальної функціональності та красивого вигляду водночас.

Вхідна зона витримана в кольоровій гамі, яка заспокійливо діє на сприйняття пацієнта. Окремо відділена площа дозволяє розслабитися перед прийомом лікаря. Дітей можна зайняти малюванням та відволікти від думок про “страшне” стоматологічне крісло. У приміщеннях достатньо природнього освітлення. Завдяки цьому там завжди буде світло, а кольори виглядатимуть насичено та приємно для очей. Стіни оформлені фактурними панелями, що миються, санвузли – плиткою, фарба на стінах в усіх приміщеннях також підлягає очистці – таким чином можна буде забезпечити дотримання усіх санепідеміологічних вимог.

Виходячи з наявного планування та відкритого простору, було вирішено зонально розділити проект дизайну стоматологічної клініки за допомогою кольорових акцентів. Таким чином зберігаються та вирівнюються пропорції, роблячи приміщення просторішим та візуально світлішим. Сантехнічні приміщення оснащені вбудованим унітазом та вбудованими системами водопостачання та зливу, а усі шафки та шухляди вбудовані, забезпечуючи дотримання мінімалістичного стилю на усіх наявних площах.

В оздобленні використано шпоновані дерев’яні панелі, які йдуть на одному рівні з прихованими дверима і створюють суцільну дерев’яну поверхню. Також м’які панелі додають висоти, а дзеркальна рецепція візуально збільшує простір приміщення.

Резюмуючи пророблену роботу, можна сказати, що всі поставлені завдання були вирішені. Наш проект дизайну стоматологічної клініки дозволяє повноцінно працювати персоналу та сприяє хорошому самопочуттю клієнта.

Якщо Вам не дає спокійно спати питання: «До кого звернутися за розробкою цікавого та оригінального дизайну?», ми допоможемо Вам вирішити цю проблему, адже Клієнт – наш головний партнер.

Більше цікавого дизайну можна подивитись тут і тут

Технічні характеристики:

Загальна площа: 10,36 м. кв.

Площа дизайну: 10,36 м. кв.

Кількість санвузлів: 1.

Рік проектування: 2018.

x


Готові працювати з нами?

Напишіть нам